Meklē kultūras pasākumu vadītāju Sakstagala pagastā

Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu pagastu apvienība” struktūrvienība “Sakstagala pagasta pārvalde” piedāvā darbu kultūras pasākumu vadītājam Sakstagala pagasta Sabiedrisko aktivitāšu centrā.
Galvenie darba pienākumi:
• kultūras darba organizēšana, vadīšana, pasākumu plāna sastādīšana un tā realizācija;
• Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu vadītāju, tehnisko darbinieku darba organizācija un pienākumu kontrole;
• Nodrošināt rīkoto pasākumu augstu saturisko un māksliniecisko līmeni;
• Veidot un nostiprināt Sakstagala pagasta tradīcijas;
• Kultūras darba budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;
• Saimniecisku jautājumu risināšana Sabiedrisko aktivitāšu centra zāles uzturēšanai, labiekārtošanai;
• Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu darbības organizēšana;
• Kultūras centru darbību reglamentējošu normatīvo aktu ievērošana;
• Ikgadējās atskaites sagatavošana (www.kulturaskarte.lv).
Prasības kandidātam ir augstākā vai vidējā speciālā izglītība; zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā (menedžmentā), organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā; kultūras jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana; teicamas latviešu valodas zināšanas; iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku; precizitāte, augsta atbildības sajūta; komunikabilitāte, pašiniciatīva; prasme racionāli organizēt savu darbu. Darba pieredze līdzīgā amatā, kā arī latgaliešu valodas prasme tiks uzskatīta par priekšrocību.
Piedāvājam:
• pilna laika darbu (1 slodze);
• iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
• stabilu atlīdzību (bruto alga 502.00 EUR);
• mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.
CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt personīgi Sakstagala pagasta pārvaldē pie lietvedes vai sūtīt uz e-pastu: info@sakstagals.lv vai pa pastu: Kalna iela 2, Sakstagals, Sakstagala pag., Rēzeknes nov., LV4638 līdz 26. februāra (ieskaitot) plkst.16:30.