„Muļtiku parāde” Kaunatas vidusskolā

Publicēts 06.02.2017

Janvāra pēdējā piektdienā Kaunatas vidusskolu bija apsēduši visādi dīvaini tēli – radās sajūta, ka pati Disneja kinostudija iegriezusies viesos: varēja sastapt gan pandas, gan minjonus, gan citus populāru multfilmu tēlus skraidelējam pa skolas gaiteņiem. Skolas vakars bija gaidīts, un skolēni bija arī ar interesi tam sagatavojušies. Pirms pasākuma bija multfilmu izloze, tā nu katra klase varēja iemēģināt savu roku veiksmē un izvilkt sev izaicinājumu radoši sagatavot uzstāšanos.

Skatītāji varēja vērot fragmentus gan no „Tri bogatirja” 9.klases izpildījumā, gan „Madagaskaras pingvīniem” 8.b klases izpildījumā kopā ar atraktīvo klases audzinātāju M.Ameļčenkovu, gan jautro Mašu un Lāci 10.klases versijā, kā arī minjonu deju ar Nejauko Es 8.a klases interpretācijā un 12.a klases pandu deju miksu.

Pasākumu pēc nopelnītajiem aplausiem vainagoja diskotēka, bet atraktīvās uzstāšanās būs iespējams noskatīties Kaunatas vidusskolas mājaslapā.

Ināra Paramonova
Kaunatas vidusskolas skolotāja


Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0