Muzikantu saietam Gaigalavā – 25 gadu jubileja

Publicēts 26.09.2018

Piektdien, 5. oktobrī plkst.21.00 Gaigalavas kultūras namā notiks festivāls „Muzikantu saiets”. Jau divdesmit piecus gadus katru rudeni Gaigalavā ar skanīgām dziesmām uz skatuves kāpj gan pieredzējuši, gan jauni, mazāk atpazīstami muzikanti. Var teikt, ka Gaigalavas muzikantu saiets ir viens no vecākajiem šāda veida pasākumiem Latvijā.

Pirmajā saietā, kurš notika 1994. gadā, piedalījās 7 muzikantu apvienības, daži no tiem muzicēs arī šogad. Krāsains, daudzpusīgs un pārsteigumiem bagāts solās būt šis jubilejas pasākums. Tajā skanēs mūzika dažādām gaumēm un paaudzēm. Šogad festivāls pulcēs kuplu muzikantu skaitu.

Pasākumu ieskandinās īpašais viesis – dziedātājs Ainars Bumbieris. Viņa izpildījumā skanēs „Lai burvji buras”, „Kad gladiolas zied” un citas populāras dziesmas. Ar publiku atkal tiksies muzikanti – vairāku saietu dalībnieki – Ainārs Lipskis, Juris Ostrovskis un „Dvinskas muzikanti”, Rasma un Gunārs Igauņi, „Otto”, Aldis Grandāns, Ēriks Gruzniņš, „Starpbrīdis”, „Vietu nav”, Marchello , Paprika, EguceiC , Anita un Uldis Mičuļi. Pirmoreiz saietā piedalīsies – Arnis Graps, Rita un Māris Keiši, Artūrs Zvirbulis, grupas – „COVERS CREW”, „Unknown Artist”, „Zelta Jauda”, „Ceļinieks”. Ar sniega un burbuļu šovu viesosies muzikants Mārtiņš – Mviko. Pasākumu vadīs Latvijas radio 2 dīdžejs Aivis. Par skaņas un gaismas nodrošinājumu rūpēsies Juris Ruļuks un „Lataudio”. Blakus zālē varēs patīkami atpūsties pie galdiņiem un koncertu vērot uz ekrāna. Apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un aktivitātēs.

Darbosies kafejnīca. Laipni aicināti uz pasākumu!

Gaigalavas KN vadītāja Valentīna Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0