Muzikantu saiets Gaigalavā

Publicēts 01.10.2019

Piektdien, 11. oktobrī plkst. 21.00 Gaigalavas kultūras namā notiks mūzikas festivāls „Muzikantu saiets”. Arī šogad pasākums pulcēs kuplu muzikantu skaitu un tajā skanēs dažāda žanra mūzika – gan roks un šlāgeris, gan latviešu mūzika un pasaules hīti. Pasākumu ieskandinās īpašais viesis – Kaspars Pudniks, kuru plašāk pazīstam kā dziedošās Riču ģimenes dalībnieku. Viņa izpildījumā skanēs čigānu un citas populāras dziesmas, kā arī smeldzīgā vijoles spēle.

Pasākumā piedalīsies muzikanti, kuri jau vairākkārt viesojušies Muzikantu saietos Gaigalavā – „Kingi”, „Ceļinieks”, Marchello, duets „Paprika”- no Rēzeknes novada, Ainārs Lipskis no Ludzas, Zintis Krakops no Balvu novada. Pirmoreiz saietā piedalīsies grupas – „Gandreiž 10nīkā” no Rēzeknes novada Kaunatas pagasta, „Sokrata brīvdienas” no Madonas novada Degumniekiem, „Labais Krasts” no Varakļānu novada, „Alu cilvēki” no Balviem/Rīgas. Pasākumu vadīs Oļegs Kurakins. Par skaņas un gaismas nodrošinājumu rūpēsies Māris Lāpāns (grupas „Otto” dalībnieks).

Katrs saiets ir ar kaut ko unikāls. Piemēram, šogad uzstāsies sešas muzikantu apvienības, kurām būs „dzīvais” instrumentālais sastāvs. Pasākumā būs arī jauninājums- video projekcijas VJ Kosmoss sniegumā. Blakus zālē varēs patīkami atpūsties pie galdiņiem un koncertu vērot uz ekrāna. Apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un aktivitātēs. Darbosies kafejnīca „Demo”.

Laipni aicināti uz pasākumu!

Gaigalavas kultūras nama vadītāja Valentīna Deksne

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0