Mūžizglītības centrs aicina piedalīties pedagogu profesionālās pilnveides programmā „Izglītības iestādes psihohigiēna”

Publicēts 12.11.2015

Sestdien, 21. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00, Rēzeknes novada domē, Atbrīvošanas alejā 95a notiek Rēzeknes pilsētas un novada pedagogiem adresēts pedagogu profesionālās pilnveides un tālākizglītības kurss “Izglītības iestādes psihohigiēna”Nodarbību vadītājs – Latvijas un Dānijas augstskolu lektors Kaspars Bikše.

Programma pilnveido pedagoga personībai nepieciešamās vispārīgās personības pilnveides kompetences, apgūst veselīgas pašizziņas un pašizpausmes iemaņas. Ar praktisku vingrinājumu palīdzību skolotājs apgūst dažādu veidu paņēmienus, kā kļūt apmierinātākam ar sevi, skolēniem un darbu skolā, kā arī piedāvā noskaidrot nosacījumus, kur, veicot pedagoģisko darbu, atbrīvotos no pesimistiskas nolemtības izjūtas, tā vietā piedāvājot praktiskus paņēmienus savas labizjūtas veidošanā, kā arī paņēmienus, kā skolas ikdienā veicināt radošu pacēlumu (flow), prieku, gandarījumu, kā uzturēt mērķa izjūtu, veicināt personisko izaugsmi, vairot apmierinātību ar sevi, skolēniem, darbu skolā un dzīvi kopumā. Pedagogi apgūst praktiskus optimisma vingrinājumus, kā arī praktiskus paņēmienus ar kuru palīdzību var apgūt prasmes, spējas un iemaņas atslābināt situatīvu trauksmi, atbrīvoties no bailēm un satraukuma, disciplinēt prātu, atbrīvoties no haosa, kā arī apgūt ieradumu apkārt notiekošo uztvert bez bažām un nemiera. Apgūstot dažādus kognitīvos vingrinājumus, skolotāji apgūst pozitīvas attieksmes veidošanai pret sevi un apkārtējo pasauli.

Nodarbību programma: http://pedagogs.lv/psihohigiena-2/.

Dalības maksa 17.00 EUR. Iegūstama 12 stundu pedagogu profesionālās pilnveides un tālākizglītības kursu apliecība.

Pieteikšanās līdz 20.novembrim.

Elektroniskā pieteikšanās ŠEIT!

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0