Nacisma sagrāves diena un Otrā pasaules kara upuru piemiņas diena Kaunatā

Publicēts 08.05.2017

8. maijā Kaunatas vidusskolas skolēni un vietējie iedzīvotāji godināja un atcerējās Nacisma sagrāves dienu un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu. Šī ir diena, kad visā pasaulē tiek pieminēti gan kritušie karavīri, gan mierīgie iedzīvotāji, kuri gāja Otrā pasaules kara laikā.

Latvijas liktenis ir bijis skaudrs un sarežģīts, tai tika atņemtas veselas dzimtas un paaudzes, taču tauta, pat postīta un nīdēta, ir spējusi atjaunoties un atdzimt. Miers, savstarpēja cieņa un cilvēku ticība ir Latvijas pamats.

Pasākumā piedalījās Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, Kaunatas vidusskolas direktore Skaidrīte Ūzuliņa. Liels paldies Staņislavai Inkinai, kas izklāstīja un pastāstīja par Latvijas vēsturi un notikumiem, kas norisinājās arī Kaunatas pagastā.

Dievs, sargi Latviju!

Gunta Paulāne,
Kaunatas tautas nama vadītāja

08.05.2017. 8.maija 8.maijs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0