Nakts orientēšanās sacensības Dricānos

Publicēts 17.06.2014

Dricānos notika Nakts orientēšanās sacensības, kuras noorganizēja pagasta jaunieši. Sacensībās piedalījās sešas komandas –  viena komanda no Dricāniem un Čornajas, pa divām komandām no Ozolmuižas un Jaunstrūžāniem. Pasākums sākās jau pēc plkst 21.00, jo liela daļa dalībnieku vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Nakts orientēšanās sākās ar komandu prezentēšanu, noteikumu precizēšanu un pagasta teritorijas karšu izdalīšanu. Lai sacensības norisinātos godīgi, Dricānu komandas rezultāts netika ņemts vērā, jo pašsaprotami, ka šī komanda pagasta teritorija pārzināja vislabāk. Neieskaitot vietējās komandas rezultātu, pirmie finišā ieradās komanda no Jaunstrūžāniem „Dinamika”, kura savu maršrutu veica 1 stundā un 17 minūtēs, minūti vēlāk ieradās komanda no Ozolmuižas „Neko sevīm…” , tad sekoja arī otrā komanda no Ozolmuižas ”Sukē”, kuras rezultāts bija 1h un 20 minūtes. Ceturtie ieradās komanda „Pluss” no Jaunstrūžāniem un uzreiz pēc viņiem komanda no Čornajas „Čornajas Bebri”. Priecē tas, ka neviena komanda neapmaldījās un dalībnieki veiksmīgi nonāca pie mērķa. Tikmēr jaunieši orientējās Dricānos, komandu vadītājiem bija savs „team building”- kopīga zupas vārīšana. Pēc sacensībām komandas tika aicinātas uz siltu zupu un sviestmaizēm, pēc tam sekoja arī uzvarētāju apbalvošana. Spēcīgākajām komandām, kuras palika ilgāk, bija sagatavotas dažādas komandu saliedējošas spēles.
Paldies visiem dalībniekiem, pagastu jauniešu koordinatoriem, kas noorganizēja komandas sacensībām, īpašs paldies sacensību organizatoriem — Dricānu jauniešiem.

Ingūna Semule

Nakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības DricānosNakts orientēšanās sacensības Dricānos

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0