Nautrēnu mazpulcēni piedalījās nometnē ‘’Visu daru es ar prieku’’

Publicēts 08.08.2018

No 23. jūlija līdz 27. jūlijam Madonas novada Ļaudonas pagastā sabrauca Latvijas mazpulcēni uz gadskārtējo mazpulku nometni ‘’Visu daru es ar prieku’’. Šogad nometnes tēma bija mežs, ekoloģija, dabas aizsardzība. No Nautrēnu mazpulka nometnē piedalījās deviņi mazpulcēni un vadītāja. Trīs mazpulcēni strādāja kā brīvprātīgie vadot grupas, pārējie piedalījās nometnes nodarbībās. Gājām pārgājienā Krustkalnu dabas rezervātā, apmeklējām z/s’’Līvi’’, kur audzē kazas un ražo sieru un saldējumu , z/s ‘’Jāņkalni’’, kas nodarbojas ar melleņu liellogu audzēšanu un pārstrādi. Braucām ekskursijā uz Kalsnavas čiekurkalti un arborētumu. Nometnē varēja piedalīties radošajās darbnīcās, talantu vakarā, sporta spēlēs. Tā bija lieliska, piedzīvojumiem bagāta nedēļa.

Šī vasara Nautrēnu mazpulkam ir darbīga – divi mazpulcēni Viktors Drozdovs un Laima Grišule startēja konkursā ‘’Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks’’. Viņi rādīja konkursa komisijai savu paveikto, darbojoties Nautrēnu mazpulkā. Laima iepazīstināja komisiju ar savāktajiem ārstniecības augiem un garšaugiem, bet Viktors rādīja, kā veicas ar dažādu zemeņu šķirņu audzēšanu. Konkursa rezultāti būs zināmi septembrī.

Mazpulku vadītāja Anita Šķestere

IMG-20180725-WA0018 IMG-20180725-WA0021 IMG-20180727-WA0055 OLYMPUS DIGITAL CAMERAMazpulcēni kopā ar konkursa komisiju.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0