Nautrēnu pagasta kausa izcīņa volejbolā veterāniem

Publicēts 01.04.2015

Februāra izskaņā Nautrēnu pagastā tika rīkota gadskārtējā kausa izcīņa volejbolā veterāniem. Šogad kausa izcīņā piedalījās tikai trīs sieviešu komandas (Varakļānu, Maltas un Nautrēnu komanda), savukārt, vīriešiem šogad spēkiem mērojās veselas astoņas komandas (Bērzgales, Varakļānu, Maltas, Baltinavas, Bērzpils, Kārsavas, Kaunatas un Nautrēnu komanda). Paldies Bērzgales un Lendžu pagasta pārvaldēm par iespēju vīriešu komandām sacensības organizēt divās sporta zālēs!

Sacīkstēs starp sieviešu komandām 1. vietā ierindojās mājinieces – Nautrēnu komanda ( L. Obrumāne, I. Rancāne,M. Mazure, K. Dzierkale, R. Paužole, K. Rudzīte, L. Bumbiša, I. Žogota), 2. vietu izcīnīja Maltas komanda (A. Gudrika, O. Kopilova, J. Puzāne, D. Mičāne, I. Kustrova, L. Kāposte), savukārt 3. vietā ierindojās Varakļānu komanda (A. Garanča, L. Svilāne, S. Erele, B. Lutere, I. Prižavoite, P. Juškinska, M. Zepa, komandas treneris Arvis Strods)). Pēc vairākām sīvām spēlēm vīriešu konkurencē: 1. vieta – Bērzgales komandai (E. Kauliņš, O. Žukovs, A. Čudars – Latiševs, A. Razguļajevs, J. Romers, A. Dundurs, A. Segals), 2. vieta – Maltas komandai P. Gudriks,D. Lucijanovs, D. Viļums, D. Gudriks, A. Aleksandrovičs, D. Fokins, I. Jemeļjanovs ) un 3.vietā ierindojās Bērzpils komanda (A. Zalcmanis, M. Šusters, G. Rakstiņš, I. Jurkāns, A. Škapars, A. Rižais).

Par labākajiem spēlētājiem starp volejbola veterāniem šajās sacensībās tika atzīti Anita Gudrika (Malta) un Guntis Rakstiņš (Bērzpils)

Pēc sacensībām komandu dalībnieki draudzīgā atmosfērā Nautrēnu hallē savstarpēji dalījās savā pieredzē un apsprieda turpmākās sporta gaitas.

Marija Mazure
Biedrības „Rogovkīši„ valdes locekle

Diplomu saņem Maltas komanda Kārsavas komanda Nautrēnu vīri Nautrēnu sieviešu komandaSpēlē Varakļānu komanda Baltinavas komanda Maltas komanda Bērzpils komandaSpēles moments Nautrēnietes spēles karstumā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0