Nautrēnu vidusskolā svētki pirmklasniekiem

Publicēts 13.02.2015

Janvāra pēdējā nedēļā Nautrēnu vidusskolas 1. klase svinēja 100 dienas skolā. Skolēni ieradās skaisti saposušies, acīs bija redzams uztraukums, kas nu būs?! Ciemos bija ieradies Karlsons, kurš kā vienmēr grib būt gudrāks par visiem, uzskata, ka zina visu, ka skolā tikai jāmokās. Taču Brālītis ( V.Duplinskis ) kopā ar pirmklasniekiem pierādīja, ka skolā ir interesanti.

1. klases skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi, jāparāda, ko ir iemācījušies. Viņi arī pierādīja, ka prot ne tikai rēķināt ,lasīt ,mīklas minēt, bet arī dziedāt, jo klases audzinātāja Ivara Rjabovska vadībā bija iemācījušies skaistu dziesmu.

2.- 4. klases skolēni teica daudz novēlējumu – labi mācīties, klausīt skolotājus, labi uzvesties, kā arī deva daudzus citus noderīgus ieteikumus.

Svētku izskaņā 1. klases skolēni saņēma medaļas, pildspalvas un, protams, tortes.

Svētkus sagatavot palīdzēja skolas dramatiskais pulciņš ( vad. Irēna Rancāne).

Vita Sinkoveca
direktores vietniece audzināšanas darbā 

DSCF2580 (Copy)DSCF2588 (Copy)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0