Nautrēnu vidusskolas komanda izcīna 3.vietu Latvijas skolotāju kausa izcīņā volejbolā

Publicēts 03.11.2017

28. oktobrī Koknesē norisinājās Latvijas skolotāju 4.kausa izcīņa volejbolā. Skolu komandu grupā bija ieradušās 8 komandas-Jaunmārupes pamatskola, Rīgas Juglas vidusskola, Siguldas Valsts ģimnāzija, Rūjienas vidusskola, Grundzāles pamatskola, Daugavpils logopēdiskā internātskola, Liepājas 15.vidusskola un Nautrēnu vidusskola. Šādas sacensības Koknesē notiek jau ceturto reizi. Nautrēnu vidusskola piedalījās pirmo reizi un veiksmīgi-3.vieta un ceļazīme uz Starptautiskajām sacensībām Igaunijā, kuras notiks janvāra sākumā Vīlandē.

Sacensību nolikums paredzēja, ka skolas komandā var būt 2 spēlētāji no citas novada skolas un mums uzvaru gūt palīdzēja Maltas volejbolisti.

Paldies Nautrēnu, Bērzgales pagasta pārvaldēm un Rēzeknes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu.

 

Nautrēnu vidusskolas skolotāja Marija Mazure

DSCF4640  IMG_5920 Koknese 008 Koknese 010 Koknese 014

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0