Neformālās apmācības Maltas bērnu un jauniešu centrā

Publicēts 13.08.2014

Rēzeknes novada Maltas bērnu un jauniešu centrā noritēja neformālo apmācību cikls jauniešiem ”Karjeras izvēle -MANA izvēle”. No 30. jūnija līdz 4. jūlijam 15 jauniešiem no Maltas, Ozolmuižas un Silmalas pagastiem bija iespēja aktīvi pavadīt laiku gan mācoties, gan arī atpūšoties. Projekta mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar skolu un tur apgūstamo profesiju daudzveidību. Nedēļas laikā jaunieši devās informatīvajās ekskursijās uz vairāk nekā desmit izglītības iestādēm un vietējiem uzņēmumiem. Dažus projekta dalībniekus tas pamudināja spert soli jaunajā dzīvē, iestājoties kādā no apmeklētajām izglītības iestādēm. Savukārt atpūtai domātais laiks tika jautri pavadīts, spēlējot dažādas spēles un piknikojot dabā!

Jauniešu viedoklis par projektu:

• Ļoti daudzveidīgas ekskursijas. Katra skola ieinteresēja ar savu individualitāti.
• Loti noderīga informācija gan jaunas profesijas iegūšanā, gan esošas profesijas zināšanu papildināšanā.
• Vieslektore plaši iepazīstināja ar darba tirgu, iemācīja rakstīt CV un citus darbā nepieciešamos dokumentus.
• Projekts ne tikai iepazīstināja mūs ar daudzveidību darba tirgū, bet arī deva iespēju atrast jaunus draugus.

Apmācību ciklu bija iespējams realizēt, pateicoties iegūtajam finansējumam no Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātā konkursa jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem. Dalībnieki bija ļoti apmierināti ar apmācībās pavadīto laiku un iegūto informāciju, tāpēc izteica vēlēšanos šādos pasākumos piedalīties arī turpmāk.

 

Sintija Bule
projekta dalībniece,
BJC jauniešu darba prakse

 

                               Austrumlatgales profesionālajā vidusskolāAustrumlatgales profesionālajā vidusskolā Rēzeknes AugstskolāRēzeknes AugstskolāRobežsardzes koledžāRobežsardzes koledžāRobežsardzes koledžāCiemos pie aviatoriemCiemos pie aviatoriemMalnavas koledžāMalnavas koledžāGatavojamies darba intervijai                               AtpūtāAtpūtāAtpūtā                               Daugavpils UniversitātēDrosmes pārbaude                                                              Projektu prezentācija

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0