„Nikodema Rancāna Gada balva 2017” – konkurss izcilākajiem Latgales reģiona pedagogiem

Publicēts 01.09.2017

Pieminot monsinjora Nikodema Rancāna daudzveidīgo pedagoģisko un sabiedrisko darbību, Latgaliešu kultūras biedrība sadarbībā ar Latgales novadu pašvaldībām un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju līdz 12. septembrim aicina pieteikt izcilākos pedagogus vairākās nominācijās: par ieguldījumu un sasniegumiem latgaliešu valodas, kultūrvēstures un novadmācības ieviešanā un iedzīvināšanā skolas/augstākās izglītības iestādes mācību/ studiju vidē; par inovācijām izglītības procesā; par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darbaudzināšanai un amatu apmācībai; par veiksmīgāko pedagoga debiju.

Pretendentus, aizpildot pieteikuma anketu, var pieteikt skolas vai augstākās izglītības iestādes, skolēnu un studējošo pašpārvaldes, vecāku komitejas, kā arī biedrības un nevalstiskās organizācijas.

Balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija šogad notiks Viļānu kultūras namā.

Vairāk informācijas – konkursa nolikumā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0