No 8. janvāra Kaunatas pagasta pārvaldi vadīs Sergejs Bašmakovs

Publicēts 17.12.2015
Sergejs Bašmakovs

17. decembra Rēzeknes novada domes sēdē Kaunatas pagasta pārvaldes vadītāja amatā tika apstiprināts Sergejs Bašmakovs, kurš jau piecus gadus veiksmīgi vada Mākoņkalna pagasta pārvaldes darbu. Sergejs Bašmakovs bija vienīgais, kura kandidatūru 7. decembra iedzīvotāju sapulces laikā sanākušie kaunatieši izvirzīja vakantajam pārvaldes vadītāja amatam.

Tā kā no 2016. gada sākuma, īstenojot strukturālās pārmaiņas, Mākoņkalna pagasta pārvalde pārtaps par Kaunatas pagasta pārvaldes struktūrvienību, Sergejs Bašmakovs būs vadītājs abos pagastos, savukārt jautājums par Mākoņkalna struktūrvienības vadītāja amata pretendentiem tiks skatīts iedzīvotāju sapulcē pirmdien, 21. decembrī pl. 13.00 Mākoņkalna tautas namā.

Jāatzīmē, ka ilggadējais Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs no 2016. gada 7. janvāra dosies pelnītā atpūtā.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0