Noskaidroti Latgales jaunatnes atklātās dambretes līgas uzvarētāji

Publicēts 03.12.2019

1. decembrī Maltas Dambretes klubā noslēdzās Latgales jaunatnes atklātā dambretes līga. Sacensības organizēja Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skola, un tās notika četros posmos – martā, maijā, oktobrī un decembrī. Kopā dambretes līgā piedalījās 28 meitenes un 36 zēni no Daugavpils, Preiļu, Līvānu, Viļānu un Rēzeknes novadiem.

Katrā no posmiem tika noskaidroti trīs labākie dambretisti gan meitenēm, gan zēniem. Kopvērtējuma uzvarētāji tika noskaidroti pēc iegūtajiem punktiem trīs labākajos posmos un tika apbalvoti ar kausiem, medaļām un diplomiem. Kopvērtējuma medaļas un diplomi tika pasniegti arī uzvarētājiem četrās vecuma grupās.

Par Latgales jaunatnes atklātās dambretes līgas uzvarētāju meiteņu konkurencē kļuva Neļa Kristīne Malahovska no Viļāniem, 2. vietā palika Linda Ibelgaufte no Līvāniem, bet 3. vietu izcīnīja viļāniete Jelizaveta Kuzņecova. Zēnu konkurencē par dambretes līgas uzvarētāju kļuva dambretists no Rēzeknes novada Rodrigo Jugans, 2. vietu izcīnīja Mārtiņš Mineikis, bet 3. vietā palika Arvis Utnāns, abi no Līvāniem.

Kopvērtējumā U-10 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Lienei Malinovskai (Viļāni), 2. vieta Lindai Malinovskai (Viļāni), 3. vieta Evijai Reinholdei (Līvāni). U-10 zēniem 1. vieta Rendijam Novikam (Viļāni), 2. vieta Adrianam Ziemelim (Līvāni), 3. vieta Danielam Laurim Andronovam (Daugavpils).

U-13 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Jelizavetai Kuzņecovai (Viļāni), 2.vieta Katrīnai Pabērzai (Līvāni), 3.vieta Evelīnai Jemeļjanovai (Līvāni). U-13 zēniem 1.vieta Mārtiņam Mineikim (Līvāni), 2.vieta Oskaram Mineikim (Līvāni), 3.vieta Mihailam Rajeckim (Daugavpils).

U-16 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Neļai Kristīnei Malahovskai (Viļāni), 2.vieta Dagne Tučei (Malta), 3.vieta Diāna Kasakovska (Daugavpils). U-16 zēniem 1.vieta Rodrigo Juganam (Rēzeknes nov.), 2.vieta Edgaram Žukovskim (Malta), 3.vieta Eināram Leitānam (Malta).

U-19 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Lindai Ibelgauftei (Līvāni), 2.vieta Laurai Kudrjavcevai (Malta), 3.vieta Dagnijai Butlerei (Līvāni). U-19 zēniem 1.vieta Arvim Utnānām (Līvāni), 2.vieta Reinim Novikam (Viļānu), 3.vieta Edgars Ungurs (Daugavpils).

Dambretes līga 3.sezona tiek plānota arī 2020.gadā un pirmais posms notiks jau februārī. Uz to tiek aicināti arī pārējo Latvijas reģionu jaunie dambretisti.

Meiteņu kopvērtējuma tabula
Zēnu kopvērtējuma tabula

Sacensību galvenais tiesnesis,
Rēzeknes novada BJSS treneris Juris Dombrovskis

Foto: Igors Malahovskis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0