Noskaidroti Latgales jaunatnes dambretes līgas uzvarētāji

Publicēts 11.12.2018

8. decembrī Maltas Dambretes klubā noslēdzās Latgales jaunatnes dambretes līga. Sacensības organizēja Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skola un tās notika trijos posmos – aprīlī, oktobrī un decembrī.

Katrā no posmiem tika noskaidroti trīs labākie dambretisti gan meitenēm, gan zēniem. Kopvērtējuma uzvarētāji tika noskaidroti pēc iegūtajiem punktiem visos posmos un tika apbalvoti ar kausiem, medaļām un diplomiem. Kopvērtējuma medaļas un diplomi tika pasniegti arī uzvarētājiem četrās vecuma grupās.

Par Latgales jaunatnes dambretes līgas uzvarētāju kļuva Laura Kudrjavceva no Maltas, 2. vietā palika Neļa Kristīne Malahovska no Viļāniem, bet 3. vietu izcīnīja pati jaunākā turnīra dalībniece viļāniete Liene Malinovska. Zēnu konkurencē par dambretes līgas uzvarētāju kļuva rēzeknietis Lauris Lazovskis, 2. vietu izcīnīja Tālis Lozda, bet 3. vietā palika Edgars Žukovskis, abi no Maltas.

Kopvērtējumā U-10 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Lienei Malinovskai, 2. vieta Lindai Malinovskai, 3. vieta Jeļizavetai Kuzņecovai (Viļāni). U-10 zēniem 1. vieta Tālim Lozdam, 2. vieta Denisam Solovjovam (Viļāni), 3. vieta Rendijam Novikam (Viļāni).

U-16 vecuma grupā meitenēm 1. vieta Laurai Kudrjavcevai, 2. vieta Neļai Kristīnei Malahovskai, 3. vieta Dagnei Tučei (Malta). Pārējās vecuma grupās bija tikai pa vienam dalībniekam, kur U-13 grupā zēniem 1. vieta Laurim Lazovskim, meitenēm 1. vieta Liānai Smirnovai (Viļāni), U-16 zēniem 1. vieta Edgaram Žukovskim.

Dambretes līga tiek plānota arī nākošajā gadā un tā notiks 4 posmos. Uz to tiks aicināti arī pārējo Latvijas reģionu jaunie dambretisti.

Sacensību galvenais tiesnesis, Rēzeknes novada BJSS treneris Juris Dombrovskis

IMG_20181208_130612IMG_20181208_130838 IMG_20181208_131112

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0