Noskaidroti Rēzeknes novada aktīvākie pagasti jauniešu jomā

10.01.2013

Jauniešiem

Lai veicinātu jauniešu līdzdalību savu interešu un ideju realizēšanā, kā arī popularizētu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un neformālo izglītību, 2012.gada nogalē Rēzeknes novada Izglītības pārvalde organizēja konkursu, kurā noskaidroja jauniešu jomā aktīvāko pagastu. Konkursā tika saņemti deviņi pieteikumi. Izvērtējot jauniešu organizētos pasākumus pagastos, kā arī to, cik aktīvi jaunieši piedalījušies novada rīkotajos konkursos, par Gada aktīvāko pagastu Izglītības pārvalde atzinusi Nautrēnus. Godpilno 2.vietu saņēma Maltas pagasts, savukārt 3.vietā ierindojās Feimaņu pagasts.

Nautrēnu pagasta jauniešiem kā balva par uzvaru tiks dota iespēja iepazīties ar Eiropas Parlamentu un Briseles interesantākajām vietām. 2.vietas ieguvēji varēs apmeklēt Latvijas Republikas Saeimu un kino vai akvaparku Rīgā, savukārt 3.vietas ieguvējiem būs iespēja iepazīties ar Rēzeknes novada pašvaldības darbu un atpūtas kompleksa „Bāka” piedāvātajām izklaidēm.

Jaunatnes lietu speciālists Guntis Rasims pastāstīja: „Malači 2012.gadā bija ne tikai šie trīs, bet vēl vismaz desmit pagasti. Pie aktīvākajiem noteikti var minēt Kaunatas, Strūžānu, Dricānu, Bērzgales, Ozolmuižas, Gaigalavas, Ozolaines, Ilzeskalna un citu pagastu jauniešus. Liels nopelns pagastu jauniešu aktivitātē ir tieši jaunatnes koordinatoriem. Domāju, ka 2013.gadā šī aktivitāte palielināsies arī no pārējiem, jo esam iecerējuši vēl vairāk jauniešu aktivitāšu un iespēju izpausties.”

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada sabiedrisko attiecību speciāliste