Noskaidroti Rēzeknes novada čempioni 64 lauciņu dambretē

Publicēts 26.03.2019

23. martā Maltā, Šaha un dambretes kluba telpās notika Rēzeknes novada atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē. Šis turnīrs bija zīmīgs arī ar to, ka tika atzīmēta Dambretes kluba “Malta” 25 gadu jubileja.

Pirms turnīra sākuma pateicību par mūža ieguldījumu dambretes attīstībā Maltā saņēma kluba dibinātājs un dambretes treneris Donāts Kondrovs. Apsveikt Dambretes klubu “Malta” jubilejā ieradās Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra, kuram arī tika pasniegta pateicība par atbalstu un sadarbību dambretes attīstībā Maltā.

Turnīrā piedalījās dambretisti no Rēzeknes un Viļānu novadiem, kā arī Daugavpils. Sieviešu konkurencē par Rēzeknes novada čempioni kļuva Neļa Kristīne Malahovska no Viļāniem, aiz sevis 2. vietā atstājot Lauru Kudrjavcevu, bet 3. vietā – Elēnu Kolīti, abas no Rēzeknes novada. Vīriešu turnīrā, uzvarot visās partijās, par Rēzeknes novada čempionu kļuva Daugavpils pārstāvis Nikolajs Dmitrijevs. Ar 2. vietu nācās samierināties pagājušā gada čempionam Viktoram Kovaļovam no Rēzeknes novada, bet 3. vietā ierindojās vēl viens Daugavpils pārstāvis Tadeušs Turonoks.

Liels paldies Rēzeknes novada pašvaldībai un Maltas pagasta pārvaldei par sagādātajiem uzvarētāju kausiem un piemiņas balvām turnīra dalībniekiem.

Sacensību galvenais tiesnesis Juris Dombrovskis

IMG-20190325-WA0000 SDC10454 SDC10530

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0