Noskaidroti Rēzeknes novada un Viļānu novada labākie šautriņu metēji

Publicēts 05.03.2014

1.martā Viļānos norisinājās Rēzeknes un Viļānu novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā (darts). Sacensībās piedalījās dalībnieki no Viļāniem, Rēzeknes, Kārsavas un Jaunstrūžāniem – kopā četrpadsmit šautriņu metēji. Sacensības notika spēlē „501”, kurā no 501 punkta jātiek līdz nullei. Dalībnieki tika sadalīti trīs apakšgrupās. Apakšgrupās spēlēja līdz trīs legu uzvarām ar parasto nobeigumu. Trīs labākie spēlētāji no katras apakšgrupas iekļuva finālsacensībās, kur spēlēja katrs ar katru līdz trīs legu uzvarai ar dubulto nobeigumu. 

Uzvarētāja kausu saņēma Aivars Šutka, otro vietu izcīnīja kārsavietis Gunārs Ozoliņš un trešajā vietā ierindojās Anita Puncule no Rēzeknes.

Aizraujošs bija arī gandarījuma turnīrs. Sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja Vitālijs Meļņiks, otrajā – Laimonis Naglis, bet trešajā vietā Kristīne Astašova.

Atgādinām, ka katru piektdienu Viļānu arodskolas sporta zālē plkst. 19.00 tiek gaidīti šīs spēles cienītāji, lai aktīvi pavadītu laiku un uzspēlētu dartu (informācija pa tel. 26440585, (Aivars)).

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0