Noslēdzies konkurss par finansējumu vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm

Izglītība

Ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēm. Kopumā tika iesniegti 17 projektu pieteikumi, no kuriem 10 aktuālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 1997 EUR apmērā.
Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegti tādi projekti, kas paredz finansējuma izmantošanu mākslas darbu radīšanai, pielietojot dažādus paņēmienus un īpašu tehniku, piemēram, marmorēšana, gleznošana uz stikla un tekstila, aušana ar pērlītēm, radošo darbnīcu īstenošanai, piemēram, ziepju vārīšana, sveču liešana, māla figūru veidošana, kā arī dažādu materiālu iegādei, kas tiks izmantoti piedaloties vizuālās mākslas konkursos gan novada, gan republikas mērogā.
Viss projektu ietvarā iegādātais inventārs, materiāli vai aprīkojums tiks izmantots, lai sekmētu bērnu un jauniešu darbošanos vizuālās, vizuāli plastiskās un lietišķās mākslas aktivitātēs.
Sagatavoja
Interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša