Noslēdzies konkurss ,,Pasaka, ko stāsta PET pudele!’’

Publicēts 09.03.2016

3. martā noslēdzās SIA ,,ALAAS’’ konkurss pirmsskolas izglītības iestādēm ,,Pasaka, ko stāsta PET pudele!’’. Konkursa dalībnieku uzdevums bija izveidot pasakas varoni vai varoņus, par pamata materiālu izmantojot izlietotas PET pudeles.

Konkursam tika iesniegti 45 radoši, ļoti skaisti darbi. Paldies visiem konkursantiem, kas izveidoja īstus mākslas darbus!

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti 17. martā plkst. 10.30, svinīgā pasākumā ,,Pasaka, ko stāsta PET pudele!’’. Pasākums notiks Rēzeknes bērnu bibliotēkā, kur līdz 8. aprīlim izstādē varēs apskatīt arī visus konkursa darbus.

Liels paldies par ieguldīto darbu visiem skolotājiem un vecākiem, kuri palīdzēja darbu tapšanā!

SIA ,,ALAAS”

Konkursa rezultāti

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0