Noslēdzies Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

Publicēts 16.04.2018

Pavasaris ir iestājies ne tikai ar saulaināku laiku, bet arī ar radošām un sportiskām Rēzeknes novada jauniešu idejām, jo ir noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem. Kopumā tika iesniegti 29 projektu pieteikumi, no kuriem 22 aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 7000 EUR apmērā.
Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana (piedzīvojumu braucieni ar smailītēm, neformālās sporta aktivitātes, velomaratons, nakts orientēšanās sacensības, tūrisma pamatu apgūšana, pārgājieni, velobraucieni), vides sakopšanas un labiekārtošanas talkas, kā arī, Latvijas simtgades ietvaros tiks rīkots sarunu festivāls, radošās darbnīcas un sporta spēles.
Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. aprīļa līdz 1. novembrim.

Jāni Šaudiņš, Rēzeknes novada Jaunatnes lietu speciālists

Piešķirtais finansējums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0