Noslēdzies Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

Publicēts 09.05.2019

Pavasaris ir laiks, kad Rēzeknes novada jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistiem ir jāapkopo savas labākās un interesantākās idejas, lai dotu iespēju tām piepildīties, iesniedzot iniciatīvu projektu.

Kopumā tika iesniegti 26 projektu pieteikumi, no kuriem 22 oriģinālāko ideju autoriem piešķirts finansējums ar kopējo summu 7000 EUR apmērā.

Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā. Projekta pieteikumā iesniegtas dažādas pasākumu un aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana (velobrauciens, orientēšanās, sporta diena, inline hokeja turnīrs, florbola čempionāts), radošās darbīcas, vides objektu sakopšanas un labiekārtošanas talkas, kā arī kultūras mantojuma izzināšanas pasākumi.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti laika posmā līdz 2019. gada 1. oktobrim.

 

Līga Bistrova,
Rēzeknes novada Jaunatnes lietu speciāliste

Konkursa rezultāti

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0