DSC_0715 Publicēts 22.11.2019
Svinot “iekāpšanu” otrajā gadu simtā!
“Dievs, svētī Latviju!” – ar tādu nosaukumu noritēja Ozolaines Tautas nama rīkotais šī gada Valsts proklamēšanas 101.gadadienai veltītais pasākums. Svētku brīdis sākās ar vīru kora “Graidi” koncertu. Svētku apsveikumu Ozolaines pagasta iedzīvotājiem un ciemiņiem veltīja Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs. Savu sveicienu bija sagatavojušas arī Ozolaines Tautas nama Senioru pulciņa “Uguntiņa” dalībnieces, kā ik gadu, arī šoreiz pasniedzot pašu rokām radītu dāvanu. Jau 4.gadu neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir arī Ozolaines pagasta augstākā apbalvojuma “Ozolaines pagasta lepnums” pasniegšana.
 Lasīt vairāk
Publicēts 22.11.2019
Rēzeknes jaunieši izlaužas ar zināšanām, saliedētību un enerģiju – veiksmīgi noslēgusies izlaušanās spēle „Valsts. Balsts. Salds”
2019. gada 21.novembrī Rēzeknes un Rēzeknes novada jaunieši piedalījās demokrātijai un pilsoniskai līdzdalībai veltītā izlaušanās spēlē „Valsts. Balsts. Salds.” Izlaušanās spēle ir mūsdienīga mācīšanās forma, kurā jaunieši ieņem aktīvu spēlētāja pozīciju un veic misijas. Misijas veidotas tā, lai pilnveidotu zināšanas un izpratni par valsti, tās struktūru, aktuālajiem notikumiem, līdzdalības formām. Izlaušanās spēles saturs ietver dažādas mācību jomas un tajā aktīvi var piedalīties ikviens skolēns.
 Lasīt vairāk
Publicēts 22.11.2019
Valsts svētku pasākumi Strūžānos
Laika rats ieripojis mūsu valsts simtu otrajā gadiņā. Nosvinēta Latvijas dzimšanas diena. Daudz skaistu pasākumu noticis, daudz labu vārdu un vēlējumu izskanējis šajā svētku laikā. Arī Strūžānos par godu valsts 101.gadadienai notika vairāki pasākumi - Lāčplēša skrējiens, svinīgais pasākums „Laika ritenī” un svinīgais brīdis 18. novembrī.
 Lasīt vairāk
Publicēts 21.11.2019
Lāčplēša dienas sacensības Audriņu pamatskolā
Par godu Lāčplēša dienai Audriņu pamatskolā notika sacensības zēniem. Pasākuma mērķis bija noteikt skolas stiprākos, veiklākos, ātrākos un izturīgākos puišus.
 Lasīt vairāk
Publicēts 21.11.2019
Tik dzimtajā zemē spēku var gūt!
Latvijas Republikas dzimšanas dienas svinībām Bērzgalē par moto tika izvēlēti Austras Ālmanes dzejas vārdi: “Tik dzimtajā zemē spēku var gūt”. 16. novembra pēcpusdienā iedzīvotāji un viesi pulcējās uz svinīgu pasākumu kultūras namā. Piemiņas veltes un pateicību par ilggadēju darbu saņēma tie pagasta pārvaldes iestādēs strādājošie, kuri devušiem pelnītā atpūtā. 18. novembra rītā bērzgalieši pulcējās Bērzgales baznīcā uz Valsts svētkiem veltītu svēto misi.
 Lasīt vairāk
ffdfdf Publicēts 21.11.2019
Valsts svētku pasākums Maltā
Svinot Latvijas Proklamēšanas 101. gadadienu, 18. novembrī plkst. 18:00 Maltas Kultūras namā notika svinīgs pasākums. Tradicionāli lielākajiem darba darītājiem, kas ar savu darbu ir devuši ieguldījumu sava pagasta, novada un Valsts labā, tika pasniegti pateicības raksti. Šogad tika pasniegti 20 pateicības raksti.
 Lasīt vairāk
Publicēts 21.11.2019
No Latgales brūnā zelta
Nautrēnu pagastā ir noslēdzies Latvijas Valsts 101. gadadienaiveltītais radošo darbnīcu cikls “No Latgales brūnā zelta”. Nodarbības norisinājās Nautrēnu radošo darbnīcu pulciņa ietvaros. Radošo darbnīcu ciklā izgatavotie darbi ir skatāmi izstādē “Nautrēniešu darbi” Nautrēnu sporta hallē – KN izstāžu zālē. Valsts svētkiem veltītajā izstādē ir apskatāmi arī Jauniešu centra dalībnieku darbi “Zieds Latvijai” un J. Soikāna Ludzas mākslas skolas Nautrēnu filiāles audzēkņu darbi.
 Lasīt vairāk
Spīķeru kvartets Publicēts 21.11.2019
Lūznavas muižā skanēs Mendelszona un Ravela mūzika stīgu kvartetam
Sestdien, 23. novembrī, plkst. 15.00 Lūznavas muiža aicina noklausīties “Spīķeru kvarteta” jauno koncertprogrammu, kurā skanēs divu autoru – Mendelszona un Ravela – mūzika. Programmas koncepcija ir īsa – mūziķi ir izvēlējušies divus skaņdarbus, kas šobrīd aizkustina, iedvesmo pašus un liek degt nepacietībā dalīties tajā visā arī ar klausītājiem.
 Lasīt vairāk
IMG_2091 Publicēts 21.11.2019
“Manai Latvijai 101″ – Kaunatā
Valsts svētku svinēšana 18. novembrī Kaunatā sākās ar Svēto Misi Kaunatas katoļu baznīcā. Ir ļoti skaisti un saviļņojoši, kad ikkatrs klātesošais var lūgties kopā par mūsu Latviju. Vakarpusē notika svinīgais pasākums Kaunatas tautas namā.
 Lasīt vairāk
DSC_0030 Publicēts 21.11.2019
Valsts svētku svinēšana Nautrēnu pagastā
Gatavošanās Valsts svētkiem Nautrēnu pagastā noritēja jau četras nedēļas iepriekš ar Radošo darbnīcu ciklu “No Latgales brūnā zelta”, kurš noslēdzās ar “Radošo dienu “Podniekos”” ar cepļa kurināšanu un izstādi Nautrēnu sporta hallē – kultūras namā, bet 18. novembrī notika tradicionālais skrējiens un valsts svētku koncerts.
 Lasīt vairāk