Noslēgušies Bērzgales jauniešu neformālo apmācību un inventāra projekti

Publicēts 08.11.2019
Vasara un rudens Bērzgales bērniem un jauniešiem bija piepildīti ar dažādām aktivitātēm un nodarbībām. Tika realizēti vairāki projekti un iegūtas ne tikai jaunas zināšanas, bet arī inventārs. Vasaras garumā bērni un jaunieši apguva kulinārijas prasmes, mācījās vārīt liepziedu un medus ziepes, celot jostas, pīt sutažas rokassprādzes, siet pirtsslotas un pareizi nopērties pirtiņā, veidot bišu vaska sveces, pīt salmu puzurus, veidot māla figūras, šūt un apgleznot auduma somas, gleznot, restaurēt koka objektus. Augusta vidū tika rīkots ikgadējais pludmales volejbola turnīrs Rēzeknes novada jauniešiem. Darbnīcas tika realizētas Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekta “Latviskums visā, ko darām” ietvaros.
Jauniešu centra materiāltehniskā bāze tiks papildināta ar lielajām dārza spēlēm un galda spēlēm, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnei projekta “Esi atjautīgs” ietvaros. Jauniešu centra virtuvei ir iegādāta mini krāsns.

Bērzgales pagasta bibliotēkas vadītāja un jaunatnes lietu speciāliste
Ilze Čudare-Sergejeva

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0