Noslēgusies Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas (JFL) 2.sezona

Publicēts 30.04.2015

Ar finālspēlēm 24. aprīlī Dricānu vidusskolas sporta zālē noslēdzās Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 2.sezona. Šogad Junioru  Florbola līgas turnīrs tika paplašināts un norisinājās jau arī jaunietēm, kurām šī sezona JFL bija pirmā. Posmu veidā komandas sacentās no 2015. gada 24. janvāra līdz 25. aprīlim.

Jauniešu grupā starp piecām komandām pirmo vietu izcīnīja Dricānu florbolisti, otrajā vietā ierindojās komanda no Nautrēniem “Trakie āpši”, bet trešie – Kaunata.

Florbola spēlēs iegūtās prasmes JFL šī gada sezonā  izmēģināja arī jaunietes. JFL pieteicās trīs meiteņu komandas no Kaunatas, Ilzeskalna un Dricāniem. Kopumā katrai komandai bija jāaizvada pa sešām spēlēm. Pēc otrā apļa izspēles savu līderpozīciju nostiprināja Dricānu florbolistes, kuras arī 1. sezonā ieguva 1. vietu. Pārliecinoši 2. vietu ieguva Ilzeskalna meitenes, trešā vieta- Kaunatas komandai.

Par JFL 2. sezonas turnīra labāko spēlētāju tika atzīts – Dagnis Troška (Dricānu kom.), savukārt par JFL 1. sezonas labāko turnīra florbolisti tika atzīta Inta Kanaška (Ilzeskalna kom.)

 Par labākiem komandas spēlētājiem pēc statistikas vērtējuma tika atzīti un apbalvoti – Sandris Turlajs (Nautrēnu kom. “Trakie āpši”), Stanislavs Jermakovs (Kaunatas kom.), Edgars Stafeckis (Viļānu kom.) un par labākajām komandas spēlētājām kļuva Agnese Strucka ( Dricānu kom.) un Vera Sergejeva (Kaunatas kom.)

Sacensību iniciators un organizators Rēzeknes novada BJSS direktors Aldis Ciukmacis izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un sacensību tiesnešiem E. Krustam un E. Teivānam par kompetenci un izturību.

JFL finālspēļu rezultāti – šeit!

Fotogalerija

BJSS metodiķe Arnita Poiša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0