Notiks apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotāju un operatoru apliecību iegūšanai vai pārreģistrēšanai

Publicēts 26.01.2016

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju birojs Rēzeknē Dārzu ielā 7a rīkos maksas apmācības tiem, kam nepieciešams iegūt apliecības augu aizsardzības līdzekļu lietošanā vai pagarināt lietotāja apliecību derīguma termiņu.

Apliecību derīguma termiņa pagarināšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 2. un 4. februārī plkst. 9:00, divās atsevišķās grupās, katra mācīsies 1 dienu. Šīm apmācībām pieteikties un nepieciešamos dokumentus ieteicams sakārtot līdz 29. janvārim.

Apliecības iegūšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 6 dienas – sākums 09.02.2016. plkst. 9:00. Noteikti jāapmeklē visas apmācību dienas.

Pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai notiks vienu dienu, 3. martā plkst. 10.00. Šajā dienā paredzēts kārtot arī eksāmenu. Šīm apmācībām pieteikties un nepieciešamos dokumentus ieteicams sakārtot līdz 1. martam.

Tiem, kam nepieciešams pagarināt apliecības derīguma termiņu – uz apmācībām līdzi jāņem 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība, kurai beidzies derīguma termiņš, pase un viena fotogrāfija (izmērs 3×4 cm). Savukārt tiem, kas vēlas iegūt 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāja vai operatora apliecību līdzi jāņem pase un viena fotogrāfija (izmērs 3×4 cm).

Sīkāka informācija un pieteikšanās apmācībām, zvanot SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultantei Sintijai Šubrovskai pa tālruni 28311079 vai 64625254, kā arī rakstot uz e-pastu sintija.subrovska@llkc.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0