Notiks karavīru pārvietošanās

Publicēts 23.02.2018

Zemessardzes 3. Latgales brigāde informē, ka 26., 27. , 28. februārī un 1.martā no plkst 09:00 līdz 11:00 Rēzeknes novadā notiks  karavīru pārvietošanās gar ceļu divās kolonnās maršrutā Rēzeknes pilsēta-  Robežsardzes valsts koledžas  šautuve “Janapole”.

02.martā laika posmā no plkst 17:00 līdz 19:00 notiks karavīru pārvietošanās gar ceļu divās kolonnās maršrutā Robežsardzes valsts koledžas  šautuve  šautuve “Janapole” – Rēzeknes pilsēta.

Karavīri pārvietosies gar ceļu atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem instruktoru pavadībā – priekšā un aizmugurē cilvēki ar atstarojošām vestēm. Karavīri būs ģērbti kaujas formas tērpā (uniforma) līdzi katram pārgājienu soma, ķivere, uzkabe un nepielādēts ierocis.

 Foto- AM JIC

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0