Notiks seminārs par upeņu audzēšanu

Publicēts 23.02.2017
Foto no www.latvijasupenes.lv

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros 27. februārī plkst. 10.00 Rēzeknē, Dārzu iela 7a, semināru zālē organizē bezmaksas izglītojošo semināru par upeņu audzēšanu. Nozares praktiķis un LLKC dārzkopības eksperts Māris Narvils un SIA “Krogzeme” attīstības vadītājs Andris Krogzems palīdzēs izprast, vai labāk izvēlēties integrēto vai bioloģisko upeņu audzēšanu. Semināra ietvaros iepazīstināsim ar upeņu stādījumu ierīkošanu, kopšanu un šķirnēm, kā arī pastāstīsim, kā novākt ražu, kāda tehnika tam būs nepieciešama. Uzzināsiet, kā izaudzēt upenes, lai to ražai nekaitētu slimības un kaitēkļi. Visi laipni aicināti!

Sīkāka informācija un pieteikšanās semināram pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja augkopības konsultantes Anitas Dzenes, mob. 26571714, vai rakstot uz e-pastu anita.dzene@llkc.lv

PROGRAMMA

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0