Kontakti

Rēzeknes novada pašvaldība
24750513624697020_l
Reģ.Nr. 90009112679
Adrese: Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne, LV 4601
Tālrunis: 64622238
Fakss: 64625935
E-pasts: info@rezeknesnovads.lv

 

Novada vadība
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs 64622231 monvids.svarcs@rezeknesnovads.lv 16
Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne 64623200 elvira.pizane@rezeknesnovads.lv 18
Rēzeknes novada pašvaldības Izpilddirektors Jānis Troška 64607174 janis.troska@rezeknesnovads.lv 21
Juridiskā un lietvedības nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītāja
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Pirmdienās no 9.00 – 16.00
Ilona Turka 26498011
64607200
ilona.turka@rezeknesnovads.lv 19
Lietvedis
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Trešdiena: plkst.13.00 – 16.00;
Ceturtdiena: plkst.9.00 – 13.00
Oskars Vasiļjevs 64607191 oskars.vasiljevs@rezeknesnovads.lv 20
Personāla speciāliste – arhivāre Lana Petrova 64607202 lana.petrova@rezeknesnovads.lv 23
Lietvedības sekretāre Laura Ieviņa 64622238 laura.ievina@rezeknesnovads.lv 17
Jurists
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Pirmdiena: plkst.13.00 – 16.00;
Ceturtdiena: plkst.13.00 – 16.00
Vadims Čuhnovs 64607171 vadims.cuhnovs@rezeknesnovads.lv 22
Vecākā juriste Larisa Vinogradova 64607171 larisa.vinogradova@rezeknesnovads.lv 22
Juriste
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Otrdiena: plkst.13.00 – 16.00;
Piektdiena: plkst.9.00 – 13.00
Iveta Ladnā 64607191 iveta.ladna@rezeknesnovads.lv 20
Juriste
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Pirmdiena: plkst.9.00 – 13.00;
Piektdiena: plkst.9.00 – 13.00
Sandra Frančenko 64607202 sandra.francenko@rezeknesnovads.lv 23
Izglītības pārvalde
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītājs Guntars Skudra 64607201
29495624
izglitiba@saskarsme.lv 9
Vadītāja vietnieks Vilis Deksnis 64607204
26531830
vilis.deksnis@saskarsme.lv 2
Izglītības darba speciāliste – pedagoģiski metodiskais darbs un mūžizglītība Elita Opincāne 64607186
26531820
elita.opincane@saskarsme.lv 10
Izglītības darba speciāliste – interešu izglītība  Anita Rudziša 64607172  anita.rudzisa@saskarsme.lv 3
Jaunatnes lietu speciālists Jānis Šaudiņš 64607172 janis.saudins@saskarsme.lv 3
Ekonomiste Janīna Lazovska 64607204
26531830
janina.lazovska@rdc.lv 2
Izglītības darba speciāliste – pirmsskolas izglītība Biruta Rīvāne 64607173
20221180
biruta.rivane@saskarsme.lv 4
Speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Aija Dundure 64607173
20221180
aija.dundure@saskarsme.lv 4
Speciālā pedagoģe Ilona Bruskovska 64607196 ilona.bruskovska@saskarsme.lv Prokuratūras spārnā
2. stāvā
2. kab.
Psiholoģe Natālija Melne 64607196 natalija.melne@saskarsme.lv Prokuratūras spārnā
2. stāvā
2. kab.
Logopēde Inese Muhamberga 64607196 inese.muhamberga@saskarsme.lv Prokuratūras spārnā
2. stāvā
2. kab.
Sociālā pedagoģe Lilija Šodnaka 64607196 lilija.sodnaka@saskarsme.lv  Prokuratūras spārnā
2. stāvā
2. kab.
Sporta speciālists Igors Derjagins 64607181
26531922
igors.derjagins@saskarsme.lv 13
Finanšu un grāmatvedības nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītāja Silvija Ančikovska 64607180 silvija.ancikovska@rezeknesnovads.lv 38
Vecākā grāmatvede Māra Razguļaja 64607203 mara.razgulaja@rezeknesnovads.lv 25
Grāmatvede Anita Krasnobaja 64607203 anita.krasnobaja@malta.lv 25
Vecākā grāmatvede Velta Šaraka 64607190 velta.saraka@rezeknesnovads.lv 26
Vecākā grāmatvede Larisa Simanoviča 64607190 larisa.simanovica@rezeknesnovads.lv 26
Galvenā grāmatvede Veronika Jakovļeva 64607182 veronika.jakovleva@rezeknesnovads.lv 37
Budžeta ekonomists  Austris Seržants 64607182  austris.serzants@rezeknesnovads.lv 37
Kultūras nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne 64607199 inara.pleiksne@rezeknesnovads.lv 29
Bibliotēku informācijas speciāliste Valentīna Viša 64607193  valentina.visa@rezeknesnovads.lv 27
Kultūras metodiķe Ināra Grietiņa 64607193 inara.grietina@rezeknesnovads.lv 27
Būvvalde
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Būvvaldes vadītāja Inga Aleksandroviča 26531328 Inga.Aleksandrovica@rezeknesnovads.lv 301
Būvtehniķis Kristaps Kaļva 28355229 Kristaps.Kalva@rezeknesnovads.lv 301
Būvinspektors  Ivans Simanovičs   26531802  Ivans.Simanovics@rezeknenovads.lv 302
Būvvaldes būvinspektora palīgs Kristaps Reinieks 27334486 Kristaps.Reinieks@rezeknesnovads.lv 302
Juriste Lolita Ulanova  27334481 Lolita.Ulanova@rezeknesnovads.lv 302
Apmeklētāju pieņemšanas laiks:
Trešdiena: 8.00-11.45; 12.15-16.30;
Ceturtdiena: 8.00-11.45; 12.15-16.30; Rēzeknes novada pašvaldības Būvvalde no 2014. gada 26. augusta atrodas Atbrīvošanas alejā 81, (pasta ēkā), ieeja no Brāļu Skrindu ielas, 3. stāvā (301. un 302. kab.)
Attīstības plānošanas nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītāja Anna Jaudzema 64607197
26328636
anna.jaudzema@rezeknesnovads.lv 32
Ārējo sakaru organizatore Inta Rimšāne 64607177 inta.rimsane@rezeknesnovads.lv 33
Projektu vadītāja Brigita Arbidāne 64607185 brigita.arbidane@rezeknesnovads.lv 31
Teritorijas plānotāja – kartogrāfe Tatjana Kārkliniece 64607205 tatjana.karkliniece@rezeknesnovads.lv 30
Teritorijas plānotāja  Līga Romančuka 64607205 liga.romancuka@rezeknesnovads.lv 30
Projektu vadītāja Inga Zapāne 64607185 inga.zapane@rezeknesnovads.lv 31
Starptautisko projektu vadītāja  Sanita Puncule 64607177 sanita.puncule@rezeknesnovads.lv 33
Sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Bērtiņa 26531297
64607198
madara.laksa@rezeknesnovads.lv
Informāciju ievietošanai mājaslapā sūtīt:majaslapai@rezeknesnovads.lv
35
Mājas lapas satura redaktore Anna Rancāne 64607198 anna.rancane@rezeknesnovads.lv
Informāciju ievietošanai mājaslapā sūtīt:majaslapai@rezeknesnovads.lv
35
Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Ligita Harčevska +371 28686863 ligita.harcevska@gmail.com
ligita.harcevska@rezeknesnovads.lv
Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8, Lūznavas pagasts, LV4627
Lauku tūrisma speciāliste Ruta Polovinkina +371 28686863 ruta.polovinkina@rezeknesnovads.lv Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8, Lūznavas pagasts, LV4627
Informācijas tehnoloģiju nodaļa

http://help.rezeknesnovads.lv

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Vadītājs Juris Dombrovskis 27878199 juris.dombrovskis@rezeknesnovads.lv 39
Galvenais datortīklu administrators Jevgeņijs Kušakovs 64607179 jevgenijs.kusakovs@rezeknesnovads.lv 1
Datorsistēmu un datortīklu administrators Inārs Zonne 64607179 inars.zonne@rezeknesnovads.lv 1
Datorsistēmu un datortīklu administrators Andris Keišs 64607705 andris.keiss@rezeknesnovads.lv 1
Datorsistēmu un datortīklu administrators Dainis Babris 64607179 dainis.babris@rezeknesnovads.lv 1
Informācijas tehnoloģiju projektu vadītājs Eduards Medvedevs 64607187 eduards.medvedevs@saskarsme.lv 41
Informācijas sistēmu uzturētāja Dace Barkāne  64607187 dace.barkane@saskarsme.lv 41
Informatīvo sistēmu projektētāja Jeļena Skubilina jelena.skubilina@rezeknesnovads.lv 39
Sociālais dienests
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Vadītāja Silvija Strankale 64607194
20223392
silvija.strankale@rezeknesnovads.lv 5
Vadītājas vietniece, galvenā speciāliste darbam ar bērniem un ģimenēm Zita Bautre 64607184
26531497
zita.bautre@rezeknesnovads.lv 6
Sociālā darbiniece Rita Žurzdina 64607184
26531497
rita.zurzdina@rezeknesnovads.lv 6
Sociālā darbiniece Inta Greivule – Loca 64607176
26531970
inta.greivule@rezeknesnovads.lv 14
Sociālā darbiniece Sanita Tauriņa 64607176
26531970
sanita.taurina@rezeknesnovads.lv 14
Psiholoģe Ilona Žabo 64605903
26191979
ilona.zabo@rezeknesnovads.lv Apmeklētājus pieņem Vērēmu pagasta pārvaldē

Sociālie darbinieki pagastu pārvaldēs

Dzimtsarakstu nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītāja Marija Deksne 64607178 marija.deksne@rdc.lv 13
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Nodaļas vadītājs Andris Koļčs 64607170 andris.kolcs@rezeknesnovads.lv 24
Komunālinženieris Alberts Kindzulis 64607170 alberts.kindzulis@rezeknesnovads.lv 24
Būvdarbu vadītājs Jānis Volks 64607175 janis.volks@rezeknesnovads.lv Prokuratūras spārnā 2. stāvā 1. kab.
Dežuranti 64607192
LEARN
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Pašvaldības nodibinājuma “LEARN” vecāka konsultante Anita Matisane 29678406 learn@rezeknesnovads.lv Atbrīvošanas alejā 95C
Rēzeknes rajona kopienu partnerība
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Rēzeknes rajona kopienu partnerība Ineta Elksne 64607183 info@rezeknespartneriba.lv 12
Ārpus administrācijas struktūrvienībām esošie speciālisti
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts Kabineta nr.
Vecākā vides aizsardzības speciāliste Terēzija Kruste 64607195, mob. 29162083 terezija.kruste@rezeknesnovads.lv 34
Zemes pārvaldības dienests
Dienesta vadītājs Juris Zvīdriņš  64607188 juris.zvidrins@rezeknesnovads.lv 36
Vecākā zemes lietu speciāliste Marta Vizule 64607189 marta.vizule@rezeknesnovads.lv 28
Speciāliste zemes nomas jautājumos Anita Bringule 64607189 anita.bringule@rezeknesnovads.lv 28
Nodokļu administratore Indra Kroiče 64607188 indra.kroice@rezeknesnovads.lv 36

Zemes pārvaldības dienesta zemes lietu speciālistu iedzīvotāju pieņemšanas laiki pagastos

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības-uzņēmējdarbības kontaktpunkti (IUK)
Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Nautrēnu, Dricānu IUK komercdarbības speciāliste Sanita Zunda 25740422 sanita.zunda@rezeknesnovads.lv
Maltas, Kaunatas IUK komercdarbības speciālists Guntis Klīdzējs 25748078 guntis.klidzejs@rezeknesnovads.lv

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības-uzņēmējdarbības kontaktpunktu darba dienas pagastos

Maltas, Kaunatas IUK Katru 1. nedēļu P.-T. Maltā C.-Pk. Kaunatā
Katru 2. nedēļu P.-O. Maltā T.-Pk. Kaunatā
Nautrēnu, Dricānu IUK Katru 1. nedēļu P.-T. Dricānos C.-Pk. Rogovkā
Katru 2. nedēļu P.-O. Dricānos T.-Pk. Rogovkā

Darba laiks: P.-Pk. no plkst. 8.00 līdz 16.30 (pusdienu pārtraukums no 12.00 līdz 12.30). Lūgums vizīti pieteikt iepriekš.