Novada skolu sadraudzības pasākums „Domā, dari, izdari!” Kaunatas vidusskolā

Publicēts 15.11.2017

3. novembrī, Kaunatas vidusskolā norisinājās novada pasākums „Domā, dari, izdari!”, kas pulcēja Kaunatas, Nautrēnu un Maltas vidusskolēnus.Pasākuma mērķis bija iepazīt citu skolu jauniešus, kopīgi piedaloties jautrā un atraktīvā orientēšanās spēlē jauktu grupu sastāvā.

Jaunieši vispirms devās nelielā ekskursijā pa skolu, iepazīstoties ar mācību telpām, sporta zāli, aktu zāli. Sacensību laikā skolēniem bija jāatrod skolas vistālākos un nepamanāmākos nostūrīšus un jāizpilda visi uzdevumi tajos. Izmeklējot visu skolu no trešā stāva līdz pat jaunajai sporta zālei, jaunieši veiksmīgi izpildīja visus uzdevumus, tādus kā dziesmas vārdu sacerēšana par Kaunatas vidusskolu, kaulu atpazīšana cilvēka ķermenī, dejas kustību izdomāšana haotiskas mūzikas pavadījumā un citi. Sacensību nolikumā arī tika veiktas izmaiņas – šogad bija jāsameklē kabineti pēc fotogrāfijām, uzdevumi vairāk balstījās uz radošo domāšanu, tika atļauts apmeklēt arī skolas internātu un pildīt uzdevumu tajā. Pēc tam ātrākajām komandām bija brīvais laiks līdz apbalvošanas ceremonijai, kura laikā varēja gan tuvāk sadraudzēties, gan vairāk pastāstīt katram par savu skolu.

Pēc uzvarētāju paziņošanas notika diskotēka, bija iespēja iemūžināt mirkli pie krāsainās fotosienas, padzert tēju un nobaudīt garšīgo pīrāgu un augļus.

Pateicamies Maltas vidusskolai un Nautrēnu vidusskolai par aktīvu dalību mūsu pasākumā! Ciemiņu skaits no šīm skolām pārsniedza 30. Pateicamies Kaunatas vidusskolas direktorei Alīnai Gendelei par sagādāto cienastu un atļauju pasākuma laikā izmantot visu skolu!

Skolēnu pašpārvaldes pārstāve Līna Šlapakova no 10.a klases un Sanita Kuzminska no 11.a klases 

Foto: Ērika Peļņa 10. a klase

IMG_0152 IMG_0183 IMG_0203 IMG_0223 IMG_0232

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0