Nu jau piektais “Modes un talantu festivāls” Rogovkā

Publicēts 22.09.2015

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas Nautrēnu pagasta Rogovkā 26. septembrī notiks “Modes un talantu festivāls”. Sākotnēji festivāls tika rīkots kā sporta halles – KN jubilejas pasākums, tomēr ar laiku ir sācis dzīvot savu dzīvi un izkarojis vietu Rogovkas tradīciju plejādē.

Šogad pasākuma vadītāja lomā iejutīsies šovmens, TV seja, radio balss un vienkārši cilvēks ar daudziem jo daudziem talantiem – Kozmens (Mārtiņš Kozlovskis).

Savus talantus pirmo reizi demonstrēs deju grupa “Twix”. Grupā piedalās divas Nautrēnu pagasta meitenes, kuras, patstāvīgi trenējoties, ir apguvušas dejotprasmi. Tagad dejas ir meiteņu sirdslieta.

Pasākumā piedalīsies arī ciemiņi – bundzinieks Arnis Stepiņš no Strūžāniem un Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskola ar audzēkņu veidoto tērpu modes skati.

Festivālā dalību ņems arī jauniešu muzikālais teātris “ArtTūrs”, jauniešu deju kolektīvs “Troks Voi”, Rogovkas amatierteātris, un ar muzikālu priekšnesumu priecēs Sintija un Laura.

Pēc pasākuma notiks balle ar galdiņiem kopā ar jaunu, atraktīvu un harizmātisku puišu grupu no Baltinavas “Unknown Artist”.

Visi tiek laipni aicināti uz festivālu un turpinājumā uz balli!

Ieeja ballē: līdz 23:00 – 1.50 EUR, pēc 23:00 – 2:00 EUR

Inga Brokāne
Nautrēnu pagasta kultūras pasākumu organizatore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0