NVA Rēzeknes filiāles telpās notiks bezmaksas EURES seminārs darba devējiem

Lai veicinātu vietējo uzņēmēju informētību par ārzemnieku nodarbināšanas un darbinieku nosūtīšanas jautājumiem, sniedzot praktiskus padomus un ieteikumus darba devējiem, kuri plāno vai nodarbina savā uzņēmumā ārzemniekus, vai arī vēlas nosūtīt savus darbiniekus īslaicīgam darbam ārpus Latvijas, 3. jūnijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiālē (Atbrīvošanas aleja 155, Rēzeknē, 3017. telpā) notiks seminārs "Ārzemnieku* nodarbināšanas un darbinieku nosūtīšanas (posting) jautājumi".
Ar apzīmējumu "ārzemnieks" šeit tiek saprasta ikviena persona, kura nav Latvijas pilsonis vai Latvijas nepilsonis, proti, tas var būt ES/EEZ un Šveices Konfederācijas pilsonis vai tā saukto trešo valstu pilsonis.
Papildus tiks nodrošināta arī informācija par uzņēmēju iespējām nodarbināt ārvalstu praktikantus Erasmus+ programmas ietvaros, kā arī par uzņēmumu darbinieku iespējām doties mācību mobilitātē.
Tiek aicināti piedalīties uzņēmēji, tostarp pašnodarbinātās personas, pašvaldību pārstāvji un visi tie, kurus interesē iespēja gūt plašāku priekšstatu un informāciju, kā arī praktiskus padomus un ieteikumus par semināra tēmas jautājumiem.
Seminārā piedalīsies: Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA), Reģionālās Valsts darba inspekcijas (RVDI), Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Eiropas Savienības Izglītības programmu departamenta speciālisti. Tā būs laba iespēja vienuviet satikt vairāku iesaistīto iestāžu pārstāvjus un noskaidrot sev interesējošos jautājumus, kā arī uzzināt par finanšu atbalsta iespējām, nodarbinot ārzemniekus un ne tikai!
Pieteikties semināram var, aizpildot elektronisko reģistrāciju ŠEIT, vai sūtot savu vārdu uzvārdu un uzņēmuma nosaukumu uz e-pastu inga.gerasimova@nva.gov.lv (T. 26647766, Inga Gerasimova, NVA Rēzeknes filiāles konsultante EURES jautājumos).
Seminārs notiek ESF Projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros. Dalība seminārā bez maksas. Sākums plkst. 10.00