Olimpiskā diena Audriņos

Publicēts 09.10.2014

Septembra beigās Audriņu pamatskolas sporta laukumā notika ikgadējā Latvijas Olimpiska diena. Atklāšanas ceremonijā Olimpiskas himnas pavadījumā tika pacelts Olimpiskais karogs, pēc tam notika kopīga iesildīšanās, un tad sākās Olimpiskās dienas svarīgākais uzdevums – iepazīt mūsu novada skolēnus ar jaunu sporta veidu – minihandbolu.

Uz sacensībām ieradās Feimaņu psk., Tiskādu spec. internpsk., Maltas spec. internpsk., Gaigalavas psk., Sakstagala Jāņa Klīdzēja psk. Un mājinieki – Audriņu psk. Bērni bija ļoti aktīvi, katrā spēlē cīnījās par uzvaru. Vissīvākā cīņa bija 1999.-2000. g. dzimušajiem zēniem un meitenēm, jo šajās apakšgrupas skolēniem bija pieteikts visvairāk komandu.

Gandrīz katrai skolai izdevās izcīnīt godalgotas vietas. 1., 2., 3. vietas uzvārētājiem bija pasniegtas medaļas un Olimpiskie sertifikāti. Visaktīvākajai skolai uzdāvināja speciālo dāvanu – Olimpisko hanteli.

Pēc sacensībām skolēni atzina, ka sportiskā diena bija izdevusies, viņi ir apmierināti ar saviem rezultātiem un labprāt tiktos vēl daudz kuplākā skaitā, lai uzspēlētu jauno spēli – minihandbolu.

Audriņu pamatskolas sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova

20140926_112930 20140926_132748 20140926_135027

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0