Orientēšanās sacensības jauniešiem “nePazust Adamovā”!

Publicēts 25.05.2015

Pavasaris ir laiks, kad daudziem parādās vēlēšanās arvien vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam, nodarboties ar sportiskām aktivitātēm – skriet, braukt ar velosipēdu, doties pārgājienos vai vienkārši atpūsties kaut kur ārpus mājas. Arī mācību gads straujiem zaķa lēcieniem tuvojas savai izskaņai, un visi ar nepacietību gaida to brīdi, kad varēs aizvērt skolas durvis no ārpuses un ieiet pa tām atkal tikai 1. septembrī.

Tāpēc Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvaldes komanda ir uzrakstījusi Jauniešu iniciatīvu projektu, lai palīdzētu iesākt jauniešiem atraktīvo, sportisko un veselīgu dzīvesveidu motivējošo vasaras sezonu ar orientēšanās sacensībām “nePazust Adamovā”. Pasākumu finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Projekts ir apstiprināts un izsludināta pieteikšanās dalībai sacensībās. Sīkāka informācija ir apskatāma pasākuma nolikumā. Komandas piesakās tiešsaistes veidlapā -http://goo.gl/forms/fzFCZd88i5 . Pieteikšanās līdz 27.05.2015., plkst. 23.59.

Laipni aicināti pieteikties dalībnieki 5 cilvēku komandās vecumā no 16 līdz 22 gadiem, kuri uzskata, ka būs spējīgi neapmaldīties Adamovas dabas parkā un cīnīties par vērtīgām balvām – izbraucienu ar smailītēm pa Rēzeknes upi visai komandai, peintbola spēli vai apmaksātu “Ausmeņa Kebabs” apmeklējumu.

Tiksimies finišā!

Informāciju sagatavoja Justīne Širina un Sarmīte Gaidule,
orientēšanās sacensību “nePazust Adamovā” organizatores un RVPĢ Skolēnu līdzpārvaldes pārstāves

Sacensību nolikums

0001-20834217 (1) (768 x 1086)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0