Otrais Rēzeknes novada stipro skrējiens “Ančupānu Trokīs”

Publicēts 06.09.2017

Vēlies pavadīt dzestro sestdienu adrenalīna un traku piedzīvojumu pilnā gaisotnē kopā ar draugiem? Tevi gaida Rēzeknes novada stipro skrējiens “Ančupānu Trokīs” (“Ančupānu Trakais”), kas notiks 9. septembrī, Ančupānu meža parka atpūtas vietā, Vērēmu pagastā!

“Ančupānu Trokīs” ir atraktīvas izturības un spēka pārbaudes sacensības brīvā dabā, kas ietver ne tikai skriešanas, bet arī dažādu veiklības un spēka disciplīnas elementus – ūdens šķēršļus, kā arī brikšņu takas, nogāzes aptuveni 6 kilometru garā distancē Ančupānu skatu torņa apkārtnē.

Stipro skrējiena individuālajos startos noskaidrosim “Ančupānu Trokūs” vīriešu un sieviešu konkurencē, savukārt komandu startos noskaidrosim, kurš tad ir Rēzeknes novada “Ančupānu Trokīs četrinīks”!

Stipro skrējienu “Ančupānu Trokīs” organizē Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu “Magnen”, skrējienu atbalsta: Ūdens tūrisma centrs “Bāka”, peintbola klubs “Priežupe”.

Cik troks esi Tu? 

Jānis Šaudiņš, 
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Nolikums
Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0