OzO jaunieši atklāj ielu vingrošanas trenažierus

Publicēts 04.12.2014

Novembra sākumā Ozolaines pagasta Bekšos, pie futbola un volejbola laukumiem atklāts jauns ielu vingrošanas laukums, kurā ikviens aicināts stiprināt savu fizisko formu un aktīvi pavadīt brīvo laiku, iepazīstot ielu vingrošanas sportu. Trenažieri iegādāti par finansējumu, kas iegūts, uzvarot Narvesen rīkotajā projektu konkursā “Diena kā piedzīvojums”, kurā visā Latvijā tika noteiktas labākās iniciatīvas jauniešu aktīva dzīvesveida atbalstam.

Jaunatklātajā ielu vingrošanas laukumā uzstādīti līdzsvara stieņi, horizontālās trepes, pievilkšanās stieņi un citi trenažieri, kas noderēs ikviena fiziskās sagatavotības uzlabošanai un atbilst ielu vingrošanas nodarbību specifikai.

Ideja par ielu trenažieriem nāca no pašiem jauniešiem jau pirms laba laika. Kad radās iespēja rakstīt projektu un piedalīties Narvesen projektu konkursā, bija skaidrs, ka ir parādījusies iespēja ideju realizēt arī dzīvē. Jaunieši atzīst, ka viegli nebija, jo nācās vākt balsis un cīnīties ar konkurentiem, kuri arī bija uzrakstījuši projektu tieši ielu trenažieru iegādei. Kopīgiem spēkiem tas izdevās! Uzvara konkursā bija jauniešu iespēja sevi realizēt un motivācija darīt ko vairāk, tādēļ šis projekts nav vienīgais, ko OzO jaunieši īstenos tuvākajā laikā.

OzO jaunieši grib pateikties visiem, kas palīdzēja un ar savām balsīm atbalstīja šo projektu! Tikai pateicoties jūsu atbalstam mums izdevās realizēt vienu no saviem sapņiem un tikt pie ielu vingrošanas trenažieriem.

Paldies Rēzeknes novada domes pārstāvim, jaunatnes lietu speciālistam Guntim Rasimam, kas bija ieradies sveikt jauniešus un uzdāvināja florbola nūjas. Paldies Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājam Edgaram Blinovam, kas OzO jauniešus vienmēr atbalsta, arī šoreiz, esot klāt un uzdāvinot jauniešiem atstarotājus, kas šajā tumšajā laikā bērniem un jauniešiem ir tik ļoti nepieciešami. Paldies arī Ozolmuižas un Dricānu jauniešiem, kas bija ieradušies mūs apsveikt! Paldies ikvienam, kas atnāca un kopā ar mums priecājās par paveikto!

Ozolaines jauniešu pieteiktais projekts šovasar tika atzīts par vienu no labākajiem Latvijas jauniešu organizāciju projektiem, kas veicina jauniešu iespējas aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Konkursa “Diena kā piedzīvojums” fināla iedzīvotāju interneta balsojumā OzO projekts saņēma 2466 balsis, iegūstot Narvesen piešķirto finansējumu EUR 2000 apmērā.

Projektu konkursu “Diena kā piedzīvojums” īsteno Narvesen sadarbībā ar žurnālu Ieva un banku Citadele. Tā mērķis ir atbalstīt labākās iniciatīvas aktīva dzīvesveida veicināšanai jauniešu vidū visā Latvijā. Konkurss norisinājās no 21. maija līdz 8. augustam un tā laikā no 41 pieteikuma tika noteiktas piecas labākās projektu idejas, kuru īstenošanai Narvesen piešķīra finansējumu 10 000 eiro apmērā.

 
Leila Rasima
jaunatnes lietu speciāliste Ozolaines pagastā

Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā Ielu trenažieru atklāšana Ozolaines pagastā

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0