OzO jaunieši ciemojas Briselē un Eiropas Parlamentā

Publicēts 11.05.2015

Šī gada 21. – 25. aprīlī “OzO jaunieši” jeb Ozolaines pagasta jaunieši ciemojās Eiropas sirdī Briselē. Jaunieši viesojās Eiropas Parlamentā un tikās ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu, kurš pastāstīja par parlamenta deputātu darbu un ikdienu.

Jaunieši apmeklēja Briseles vēsturiskās vietas, redzēja slaveno “Manneken Pis” jeb “čurājošo puisīti” un mazāk slaveno “čurājošo meitenīti”, apmeklēja vairākus muzejus – interaktīvo Eiropas parlamenta muzeju “Parlamentarium”, unikālo Briseles simbolu un zinātnes muzeju “Atomium”, kā arī paguva pabūt visās slavenākajās Eiropas vietās. Izklaides programmā jaunieši izbaudīja ūdens priekus četru stundu garumā akvaparkā “Oceade”.

Jaunieši guva ļoti daudz pozitīvu iespaidu un noderīgu pieredzi, kā arī interesantā un aizraujošā veidā iepazinās ar Eiropas Savienības un Eiropas Parlamenta funkcijām un darbu.

Visas bauciena izmaksas sedza Rēzeknes novada dome, kas pagājušā gada nogalē OzO jauniešiem piešķīra EUR 3500 braucienam kā balvu “Aktīvākajam jaunatnes pagastam 2014”.

Paldies Rēzeknes novada domei par šo lielisko iespēju, kā arī personīgi —  interešu izglītības speciālistam Guntaram Skudram un jaunatnes lietu speciālistam Jānim Šaudiņam par padomiem brauciena organizēšanai.

Leila Rasima,
Jaunatnes lietu speciāliste Ozolaines pagastā

OzO Brisele (20) OzO Brisele (1) OzO Brisele (5) OzO Brisele (7) OzO Brisele (8) OzO Brisele (10) OzO Brisele (11) OzO Brisele (14) OzO Brisele (16) OzO Brisele (17) OzO Brisele (18) OzO Brisele (19)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0