OzO jaunieši nosvinēja savu 3. dzimšanas dienu!

Publicēts 08.02.2017

Šī gada 3. februārī ar 3 tortēm un 1 svecīti OzO jaunieši nosvinēja savu 3 gadu dzimšanas dienu, šoreiz tematiski – jūrnieku stilā. Visas nedēļas garumā jaunieši paši veidoja dekorācijas un atribūtus, iekārtoja fotostūrīti, svētku dienā arī paši uzcepa keksus un pagatavoja uzkodas svētku galdam. Kad beidzot pienāca laiks svinēšanai, tad kopā ar Dj Twin jaunieši varēja dejot un dziedāt līdzi savām mīļākajām dziesmām, spēlēt dažādas tematiskās spēles, stafetes, doties meklēt apslēptos dārgumus un pārbaudīt savu atjautību, minot pašu jauniešu sagatavotās mīklas.
Bet kas gan būtu svētki bez tortes? Šoreiz bija tā ideāli piemērotā reize, kad izmantot Karlsona labo ideju – mums bija trīs tortes un viena svecīte (nu gandrīz). Vēlēšanos mums ir daudz, un mēs esam droši, ka daudzas piepildīsies līdz mūsu ceturtajai dzimšanas dienai!
Liels paldies Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājam Edgaram Blinovam un darbiniekiem, kā arī Tautas nama vadītājai Santai Ostašai un darbiniekiem, par to, ka mūs vienmēr atbalsta, ir ļoti pretimnākoši un palīdz gan ar padomu, gan praktiskām lietām! Arī šoreiz paldies Santai un Edgaram, kas palīdzēja sarūpēt jūrnieku apģērbu un atribūtus. Paldies Dj Twin, kas vienmēr diskotēkās ir rūpējies par skaļu un dejisku mūziku, kā arī apsargam Andrejam, kas rūpējas par mūsu drošību.
Bet vislielākais paldies tiem jauniešiem, kas gatavojās un parūpējās par to, lai svētki visiem būtu izdevušies! Paldies jums – Jūlija, Marija, Nadja, Laura, Viktorija un Maksim!
Daudz laimes, OzO! Lai šis nākamais gads mums visiem ir pozitīviem notikumiem bagāts, izglītojošs un jaunas idejas un darbus veicinošs!

Leila Rasima
Ozolaines pagasta Jaunatnes lietu speciāliste

  IMG_1617 IMG_1691

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0