OzO jaunieši svin pirmo dzimšanas dienu

Publicēts 06.02.2015
OzO jaunieši

30. janvārī OzO jaunieši kopā ar draugiem no Maltas, Ozolmuižas, Vērēmu, Čornajas, Audriņu, Nautrēnu un Sakstagala pagasta nosvinēja savu pirmo dzimšanas dienu. Kuplajā pulkā atskatījāmies uz mūsu pirmo gadu, teicām daudzus paldies vārdus, apbalvojām aktīvākos jauniešus, saņēmām daudz jauku apsveikumu un noderīgu dāvanu, ēdām torti, spēlējām dzimšanas dienas spēles, fotografējāmies fotostūrītī, dejojām, organizējām konkursus un veiksmīgākajiem pasniedzām vērtīgas balvas. Par jaunāko deju mūziku ballītē rūpējās lieliskais DjYakov.

Pasākumā piedalījās arī Ozolaines pagasta pašvaldības vadītājs Edgars Blinovs un Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvis, interešu izglītības speciālists Guntars Skudra, kurš OZO jauniešiem pasniedza diplomu kā  “Aktīvākajam jaunatnes pagastam 2014”. Pateicoties šim atzinīgajam novērtējumam, jauniešiem būs iespēja doties ceļojumā uz Briseli un Eiroplarlamentu.

Šajā īpašajā dienā OzO saņēma daudz lieliskas dāvanas, kā jau pienākas īstai dzimšanas dienai. Sietspiedes darbnīca “Pleķis” jauniešiem uzdāvināja dāvanu karti 20 personalizētu T-kreklu apdrukai, fotogrāfs Eduards Medvedevs – fotosesiju profesionālā studijā, boulinga centrs “Džokers” – dāvanu karti boulinga spēlei. Draugi no citiem pagastiem arī bija sarūpējuši patīkamus pārsteigumus – sākot ar pašceptiem keksiem un torti un beidzot ar krūzēm un tosteri, nemaz nerunājot par sagatavotajām dziesmām un priekšnesumiem. Liels paldies visiem par jaukajām, sirsnīgajām un noderīgajām dāvanām! Pateicoties jūsu klātbūtnei, mūsu svētki izdevās tādi, kā mēs cerējām! Mēs priecājamies, ka mums ir tik daudz senu un jaunu draugu un ceram, ka tikpat kuplā pulkā svinēsim arī mūsu turpmākās dzimšanas dienas!

Liels paldies jāsaka arī mūsu pasākuma sponsoriem par lieliskajām balvām, ko jaunieši vakara gaitā varēja vinnēt konkursos: Boulinga centram “Džokers”, picērijai “LaPizza”, kafejnīcai “PostCafe” , personalizētu dāvanu un suvenīru uzņēmumam “Adoor”.

 

 

Leila Rasima 

7 2 3 4 5 6

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0