Ozolaines jauniešu klubs OzO uzņem jaunus biedrus

11.11.2014

Jauniešiem

Heiii, jaunieti! Tev ir lieliska izdevība kļūt par daļu no OzO komandas. Nepalaid garām!
15. novembrī, sestdien, plkst.16:00, OzO telpā virs bibliotēkas gaidām jauniešus vecumā no 15 – 25 gadiem, kas vēlas pievienoties OzO un kopā ar citiem domubiedriem darīt daudz foršas lietas: realizēt savas idejas, braukt uz sadraudzības ballītēm citos pagastos, iet pārgājienos, doties velobraucienos, tuvākos un tālākos ceļojumos, spēlēt spēles, organizēt jauniešu pasākumus, jautri un forši pavadīt brīvo laiku! Spēlēsim iepazīšanās spēles, iepazīstināsim ar sevi un to, ko īsti OzO dara, uzēdīsim kādu gardu cepumu ar tēju vai limonādi un uzspēlēsim kādu galda spēli.
Plkst.17:00 būs lieliska iespēja kopā ar OzO braukt ciemos pie Ozolmuižas jauniešiem uz „Kovboju ballīti“, uz kuru sabrauks arī daudzu citu pagastu jaunieši. Tāpēc līdzi ņemam kovboju apģērbu, aksesuārus un kaut ko garšīgu galdam!
Atnāc, apskaties, apsolām, ka tev patiks! Pastāsti arī saviem draugiem, labprāt uzņemsim arī jauniešus no Rēzeknes vai citiem pagastiem, kas vēlas būt aktīvi un darboties kopā ar OzO!
Vēlams iepriekš pieteikties pa tel.26328442, lai zinām, cik daudz būs braucēju uz Ozolmuižu. Droši zvani arī tad, ja tev ir jebkādi jautājumi, atbildēšu, pastāstīšu!
 
Leila Rasima
Ozolaines pagasta jauniešu lietu speciāliste
26328442
leila.rasima@ozolaine.lv
 
 
 

Click to listen highlighted text!