Ozolaines pagastā aizvadītas iedzīvotāju sporta spēles 2015’

Publicēts 24.08.2015

22 .augusta vakarā ar grandiozu putu ballīti vainagojās Ozolaines pagasta iedzīvotāju sporta svētki „No rokas rokā”.

Veiksmīgas un stabilas kopā sadzīvošanas pamatā ir aktīvi, draudzīgi, dzīvespriecīgi un ieinteresēti iedzīvotāji. Ikdienas darbs iztukšo cilvēku ne tikai emocionāli, bet arī fiziski, tāpēc ir nepieciešama kvalitatīva atpūta un aktīvas kustības svaigā gaisā. Sporta spēles ir pasākums, kas nepieciešams, lai atgūtu spēkus un enerģiju, „uzlādētu baterijas” un jauniem spēkiem mestos darbu un skolas virpulī pēc atpūtas pilnās vasaras. Ozolaines pagasta pārvalde jau tradicionāli augustā organizē sporta svētkus. Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad tika piedāvātas dažādas stafetes, veiklības uzdevumi, cope, jeb 7 dažādas ar aktīvu dzīvesveidu saistītas atraktīvas un humora pilnas sporta aktivitātes.

Dalībai sporta svētkos pieteicās septiņas komandas (katrā pa četriem dalībniekiem) un 13 individuālie pretendenti uz lielā loma jeb „Cope Bekšos” aktivitātes uzvarētāja titulu.

Sporta diena sākās jau 6.00 no rīta, kad divu stundu laikā tika noteikts uzvarētājs „Cope Bekšos” aktivitātē. No 13 dalībniekiem tikai trim izdevās izvilkt kādu lomu, bet absolūtā uzvarētāja titulu gan sverot lomu kilogramos, gan mērot zivi centimetros, ieguva Juris Andrejevs.

Galvenās sporta aktivitātes sākās ar sporta svētku lāpas un ugunskura iedegšanu Līgo kalnā. Goda pienākums atklāt Sporta spēles tika uzticēts Ozolaines pagasta Spēka vīram – Andrejam Guļbinskim, kurš Rēzeknes novada dienas ietvaros konkursā par stiprāko vīru ieguva godpilno piekto vietu. Pagasta vadītājs Edgars Blinovs savā uzrunā dalībniekiem un līdzjutējiem uzsvēra, cik būtiski ikkatram iedzīvotājam ir būt aktīvam, atbildīgam un ieinteresētam sava pagasta attīstībā un dzīvē.

Komandu sacensībās savā starpā sacentās piecas pieaugušo un divas bērnu komandas. Pieaugušo kategorijā 1. vietu ieņēma komanda „Jāņtārpiņš” ar kapteini T. Kuzņecovu, 2. vietu izcīnīja „Ozo-Fiksiski” ar kapteini J. Kerziņinu, 3. vietu ar ļoti līdzīgu rezultātu izcīnīja „Ozo-jaunieši” ar kapteini G. Dunču, veicināšanas balvas saņēma 4. un 5. vietas ieguvējas, komandas „Susliki” ar kapteini M. Barkanovu un „Aristokrāti” ar kapteini Ē. Dmitrijevu. Bērnu komandu konkurencē „uzvarēja draudzība”, komandas „Vilki” ar kapteini V. Samodurovu un komanda „Smurfiki” ar kapteini L. Kairišu.

Visas dienas garumā pie pagasta ēkas darbojās piepūšamās atrakcijas, batuti, CHILL zona, varēja vizināties ar laivām, piedalīties dažādās meistardarbnīcās, apgleznot seju un iepazīt hennas tetovēšana tehniku. Paralēli šīm aktivitātēm OzO jaunieši organizēja orientēšanās sacensības bērniem, kā arī loteriju.

Sporta spēļu izskaņā notika uzvarētāju sumināšana un koncerts, kurā visus priecēja „Dinamic Hit” grupas četras deju grupas: „Move On”, „Ladies of Grace”, „Charm”, „Sparkle”; deju studijas „Stop time” deju grupa “Heroes”, Sporta deju klubs „VIVA”, ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Lūznavas pagasta sporta dzīves organizatore S. Mikanova, vēlāk notika putu ballīte un diskotēka.

Ozolaines pagasta pārvalde izsaka milzīgu pateicību visiem iedzīvotājiem, kuri piedalījās kā dalībnieki vai atbalstītāji Ozolaines sporta svētkos, kā arī pateicas brīvprātīgajiem, Liepu skolas skolotājām, pavārēm, māksliniekiem, OzO jauniešiem, sponsoriem par atbalstu un sadarbību.

Inga Drele

Fotogalerija šeit. http://www.ozolaine.lv/index.php/fotogalerija/sporta-svtki-2015-no-rokas-rok

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0