Ozolaines pagasta iedzīvotāji aicināti iesaistīties fotoizstādes “Mana dzimta” veidošanā

Publicēts 18.09.2015
18.08.1953.

Līdz 21. oktobrim Ozolaines pagasta iedzīvotāji aicināti atnest uz pagasta pārvaldi 3 līdz 7 fotogrāfijas no ģimenes arhīva, lai pēc tam kopīgi veidotu izstādi “Mana dzimta”. Izstādei jāiesniedz fotogrāfijas, kurās redzami bērni, vecāki un vecvecāki vai vecākie dzimtas pārstāvji. Ir gaidītas gan portretbildes, gan dažādu svinīgu brīžu, piemēram, kāzu foto, gan arī fotomirkļi no ikdienas un sadzīves.

Foto tiks pārfotografēti un atdoti. Līdz ar fotogrāfijām, lūgums iesniegt arī informāciju: dzimtas pārstāvju vārdus un uzvārdus, dzimšanas gadus un sādžas, no kuras nāk vai kur dzīvo, nosaukumu.

Izstādes atklāšana plānota Latvijas Proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī Ozolaines tautas namā. Ļoti ceram uz Jūsu ieinteresētību un atbalstu! Kopā paveiksim lielu darbu un iepazīsim sava novada cilvēkus.

Jāatzīmē, ka foto izgatavošanai un pavairošanai ir saņemts finansiāls atbalsts no Valsts Kultūrkapitāla fonda.

Projektu vadītāja Inga Drele

      12.07.1952

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0