Ozolaines pagasta pārvaldē apskatāma studentu diplomprojektu izstāde

04.07.2016

Kultūra

Ozolaines pagasta pārvaldē līdz jūlija beigām ir apskatāma Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studentu diplomprojektu izstāde. Izstādē eksponēti RTA bakalaura un maģistra dizaina studiju programmu studentu izstrādātie dizaina projekti, no kuriem daudzi jau veiksmīgi ir tikuši īstenoti dzīvē. Izstādes apmeklētājiem šajās projekcijās būs iespēja atpazīt ne vienu vien pilsētā pazīstamu sabiedrisko ēku, kā arī ieraudzīt interesantus risinājumus privātās telpas iekārtošanai.
Aicinām pagasta pārvaldes apmeklētājus pakavēties izstādē, smelties iedvesmu un gūt radošas, modernas, oriģinālas idejas sava interjera un apkārtējās vides pilnveidošanai.
Arī mēs ar prieku, iedvesmu un lielu interesi gaidām jauno mācību gadu RTA, jo jaunajā sezonā esam piedāvājuši Tautas nama aktu zāli un ēku kā vietu studentiem viņu studiju diplomdarba projektu izstrādei. Sadarbības rezultātā ēkai tiks izstrādāts pilnvērtīgs interjera modernizācijas projekts, kas laika gaitā, atbilstoši iespējām un pieejamajiem līdzekļiem, tiks īstenots dzīvē, lai arī mūsu Tautas nams kļūtu skaistāks, modernāks un apmeklētājiem vēl patīkamāks.
Santa Ostaša,
Ozolaines Tautas nama vadītāja