Ozolaines pagasta pārvalde izsludina akciju “Pret netīrību!”

Publicēts 11.02.2016

Ozolaines pagasta pārvalde aicina visus iedzīvotājus aktīvi ziņot par nelegālām izgāztuvēm vai miskastu, gružu, atkritumu uzkrāšanās vietām Ozolaines pagasta teritorijā. 

Ja jūs redzat, ka iedzīvotāji savus saimnieciskos atkritumus novieto tam neparedzētās vietās, ja jūs redzat vietas, kur akūti trūkst atkritumu tvertņu, ja jūs redzat vienkārši piemēslotas vietas, — informējiet, rakstiet pagastam vai publicējiet publiski bildes ar tām!

Vietās, par kurām saņemtas iedzīvotāju sūdzības, pašvaldība iespēju robežās atkritumus savāks, taču tas ne visur ir iespējams, jo pašvaldībai nav tiesību ieguldīt līdzekļus privātīpašuma sakopšanā. Tāpēc Ozolaines pagasta pārvalde izsludina atlīdzību/balvas, tam, kurš sniegs precīzas ziņas (vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese, foto, u.c. informācija) par ļaunprātīgajiem “mēslotājiem”.

Aicinām iesaistīties visus iedzīvotājus! Aicinām jauniešiem veidot iniciatīvas grupas! Aicinām visus kļūt atbildīgiem par vietu, kas ir mūsu mājas!

Kontakttālrunis 64640171, e-pasts: info@ozolaine.lv

 

Ozolaines pagasta pārvalde

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0