Ozolaines seniori darina segas pagasta simtgades mazuļiem

Publicēts 03.04.2018

2017.gada nogalē Ozolaines Tautas nama senioru klubā „Uguntiņa” radās skaista un sirsnīga ideja- savām rokām radīt jaundzimušo sedziņas, ko valsts 100-jā jubilejas gadā dāvināt tieši 2018.gadā Ozolaines pagastā dzimušajiem mazuļiem. Tā pagājušā gada nogalē aizsākās darbs pie jaundzimušo sedziņām, daļai darba topot senioru kluba „Uguntiņa” iknedēļas tikšanās reizēs, bet lielākajai daļai darba turpinoties mājās. Nu jau 2018.gada pavasarī ir pielocīts neliels pūrs, kas gaida savus mazuļus. Sedziņas ir ieguvušas arī skaistu dāvanu noformējumu, ar domu, lai šī dāvana būtu ne tikai sega, bet arī kā skaista piemiņas lietiņa no bērniņa piedzimšanas brīža, no valsts 100-gades un no Ozolaines pagasta. Čaklās rokdarbnieces- Silvija Mežore, Albīne Šļahtoviča un Eleonora Prokofjeva iedvesmojas no katra paveiktā darba, entuziasma pilnas pārrunā nākamo sedziņu krāsu salikumus un rakstus un ir gatavas radīt vēl jaunus, skaistus darbus, vēlot, lai Ozolaines pagastā Valsts 100-gades gadā pasaulē nāk vēl daudz mazu ozolainiešu.
Vēršam uzmanību, ka sedziņas atrodas Ozolaines pagasta pārvaldē un tiks dāvinātas tām ģimenēm, kuras nāks savu mazuli piereģistrēt tieši Ozolaines pagasta pārvaldē klātienē.

Rēzeknes novada pašvaldības
Ozolaines Tautas nama vadītāja
Santa Ostaša

DSC_0270DSC_0274DSC_0272DSC_0323 DSC_0326

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0