Ozolu spēks paaudžu paaudzēm – Stoļerovā

Publicēts 11.05.2017

Latvijas Republikas atjaunošanas gadadienā mēs, stoļerovieši, kopīgi pulcējāmies, lai uzsāktu Latvijas simtgades sagaidīšanu un piedalītos ozolu stādīšanas akcijā “100 ozoli Latgalei”, lai cildinātu savas dzimtās vietas, sava pagasta spēku un stiprumu, kā arī nodotu tās labās vērtības no paaudzes uz paaudzi. Ar uzmundrinošiem vārdiem klātesošos uzrunāja Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Lukša, vēlot visiem ozolu stiprumu, spēku un izturību.

Šajā reizē priecēja triju paaudžu satikšanās, un katra no tām, iestādot ozoliņu, atrada atbilstošu nākotnes vīziju, ko uzrakstīja uz ozolzīlēm un iesēja ozola zaros. Seniori teica tā: “Latvijas tautai būt stiprai kā ozolam, lai vēji neloka un vētras nelauž!”, turpretī vidējā paaudze : “Audz kupls, ražens un stiprini cilvēkos gaismu, mīlestību prieku, sirdsgudrību katram un visiem!”, bet jaunieši vēlēja: “ Dižus uzplaukumus savam pagastam. Katram būt tikpat stipram, izturīgam, kā arī plaukstošam un veselīgam. Gaidīsim pirmās ozolzīles!”

Pēc kopīgi iestādītajiem ozoliņiem visi draudzīgās sarunās laiku piepildījām ar radošumu un dāvinājām sev un Latvijai balto konfekšu pušķus, spēlējām dažādas galda spēles, kā arī sevi stiprinājām ar spēka ēdienu – maizīti un saldinājām ar saldējumu.

Cildināsim savu dzimto vietu! Lai gaišas domas, skaisti sapņi, sapratne un vienotība mūs visus vieno!

Dzintra Gribuste,
saieta nama vadītāja

Autores foto

1 4 10 11 14 15 16 17 20 22

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0