„Pa baltu ceļu Ziemassvētki atnāk…”

Publicēts 21.12.2018

Sirsnīgām dzejas rindām skanot tika aizdedzināta trešā Adventa svece Strūžānu kultūras namā. Dvēseliski siltu koncertu sniedza vairāki kolektīvi.

Vispirms visus klātesošos uzrunāja draudzes priesteris Māris Laureckis, novēlot gaišu un pārdomām piepildītu Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Priesteris teica, ka vislabākais, ko mēs viens otram varam dot šajā laikā, ir smaids. Ja cilvēki biežāk uzsmaidīs cits citam, tad atvērsies sirdis un tās tiks piepildītas ar labestību.

Mierpilno Ziemassvētku gaidīšanas laiku mīļās un sirsnīgās dziesmās izdziedāja Rēzeknes senioru koris „Septiņkalne” (vad. Iveta Kepule), Strūžānu kultūras nama vokālie ansambļi „Sidrabrasa” un „Ziemeļmeitas” (vad. Lāsma Inkina), kā arī dziesmu izpildītāja Mārīte Kirilko.

Paldies visiem kolektīviem par brīnišķīgajiem priekšnesumiem, kas klausītājos raisīja neaizmirstamas pozitīvas izjūtas. Lai katram cilvēkam Ziemassvētki iemājo sirdīs ar mīlestību, mieru, prieku, labestību un saticību!

Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja

Autores foto
IMG_20181216_151959 IMG_20181216_152718

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0