Pagasta iedzīvotāju sapulcē aicinās izvirzīt jaunu kandidātu Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatam

Trešdien, 17. augustā, plkst. 14.00 Stoļerovas Saieta namā notiks Stoļerovas pagasta iedzīvotāju sapulce, kurā iedzīvotāji aicināti izvirzīt kandidātus Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāja amatam. Līdzšinējais Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Muravskis griezies novada domē ar iesniegumu atbrīvot viņu no amata.
Rēzeknes novada domes ārkārtas sēdē 12. augustā, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 21. panta pirmās daļas 9. punktu, ņemot vērā Vitālija Muravska 2016. gada 12. augusta iesniegumu, Rēzeknes novada dome vienbalsīgi nolēma atbrīvot Stoļerovas pagasta pārvaldes vadītāju Vitāliju Muravski no amata pēc paša vēlēšanās ar 2016. gada 15. augustu.  Ārkārtas domes sēdē piedalījās 11 deputāti no 17.
Iedzīvotāju sapulcē izvirzītos pagasta pārvaldes vadītāja kandidātus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Pēc komisijas vērtējuma Rēzeknes novada domes deputāti izlems, kurš turpmāk vadīs Stoļerovas pagasta pārvaldi.

Click to listen highlighted text!