Pagastu volejbola mači vīriešiem

Publicēts 04.04.2019

Izsenis viens no populārākajiem sporta veidiem Rēzeknes novadā ir volejbols. Ar šo sporta veidu aizraujas gan mazs, gan liels, gan jauns, gan vecs. Jebkurā pagasta sporta zālē ir dzirdama bumbas rīboņa, jo tur vakaros vai brīvdienās salasās pagasta iedzīvotāji un spēlē šo spēli.

Lai vēl vairāk popularizētu šo sporta veidu un radītu iedzīvotāju lokālpatriotismu un piederību savam pagastam, dzimtajai vietai, un varētu noskaidrot labāko un spēcīgāko Rēzeknes novada pagasta volejbola vīriešu komandu, šī gada 6. aprīlī Maltas daudzfunkcionālajā hallē sadarbībā ar SPORTA KLUBU”LATGOLYS VONOGI” notiks “Pagastu volejbola mači vīriem 2019”.

Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Rēzeknes novada pagastiem, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu (skatīt nolikumā). Katra komanda drīkst pieteikt ne vairāk kā 8 spēlētājus, kuri dzīvo, strādā vai mācās/mācījās konkrētajā pagastā. Pagastu komandas var apvienoties un veidot vienu komandu (skat.nolikumu).

Komandas jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 04. aprīlim, pa e-pastu: ltgvonogi@inbox.lv ,norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu. Sacensību dienā — līdz katras konkrētās komandas pirmās spēles sākumam – rakstiski.

Esi sava pagasta patriots un pierādi, ka volejbolu vislabāk spēlē tieši tavā pagastā!

Sīkāku informāciju skatīt nolikumā

Oļegs Žukovs

Oskars Krukovskis

SK”LATGOLYS VONOGI”

vol1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0